Katowice: 9 milionów pasażerów Wizz

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
14 listopada 2012 15:25
5 komentarzy
Reklama

Wizz Air świętuje dzisiaj (14.11) przewiezienie 9-milionowego pasażera podróżującego z Katowic. Sonia Kubiczek z mężem oraz rocznym synem Aleksandrem z miejscowości Chorula koło Opola, lecą dzisiaj z Katowic do Eindhoven na wakacje.

W nagrodę Pani Sonia otrzymała od przewoźnika voucher na bilet w dwie strony dla dwóch osób do dowolnego miasta, do którego lata Wizz Air z Katowic oraz upominek od portu lotniczego.Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Katowicach, Wizz Air ogłosił także współpracę z portalem Infoski, w tym sezonie narciarskim. Infoski oferuje wspaniałe zimowe wyjazdy w Alpy i Pireneje, korzystając z nisko kosztowych połączeń Wizz Air. Tygodniowe wypady do kurortów narciarskich dostępne są w cenie już od 1490 złotych – cena zawiera zakwaterowanie, bilet lotniczy (z nadanym sprzętem sportowym), transfer do miejsca zakwaterowania, karnety i ubezpieczenie.

- Dziękujemy wszystkim 9 milionom pasażerów, którzy podróżują z Wizz Air za wybieranie oferowanej przez nas wysokiej jakości i niskich cen, a także doskonałej obsługi klienta. Dziś cały zespół z naszej bazy na lotnisku w Katowicach miał zaszczyt zaprosić 9 –milionową pasażerkę Panią Sonię Kubiczek, jej męża oraz rocznego synka Aleksandra na darmowy lot z Wizz Air dla dwóch osób, z okazji świętowanego przez nas znacznego wzrostu liczby pasażerów w Polsce i coraz niższych cen biletów - powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gosc_6b01f 2012-11-14 18:56   
gosc_6b01f - Profil gosc_6b01f
Ciekawa informacja, z tym ze Infoski robi to już od paru lat... Więc nic nowego. Ehh ten wysyp nowych połączeń po konferencji :) Jutro GDN i tam to będą mieli co oglaszać !!!
gosc_4f3ce 2012-11-14 18:08   
gosc_4f3ce - Profil gosc_4f3ce
Super sprawa. Gratuluję pani Soni i firmie Wizz. Widzę źe Wizz idzie marketingowo do przodu. Pamietam jedego sylwestra w Rzymie spedzonego na koszt firmy Wizz z powodu odwołanego lotu byloo super.
matias 2012-11-14 16:09   
matias - Profil matias
Ja też dużo bardziej wolę W6 od FR, mogliby by o nas zawalczyć, a nie tylko te Bałkany :)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama