×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Katowice: 9 milionów pasażerów WizzWizz Air świętuje dzisiaj (14.11) przewiezienie 9-milionowego pasażera podróżującego z Katowic. Sonia Kubiczek z mężem oraz rocznym synem Aleksandrem z miejscowości Chorula koło Opola, lecą dzisiaj z Katowic do Eindhoven na wakacje.

W nagrodę Pani Sonia otrzymała od przewoźnika voucher na bilet w dwie strony dla dwóch osób do dowolnego miasta, do którego lata Wizz Air z Katowic oraz upominek od portu lotniczego.Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Katowicach, Wizz Air ogłosił także współpracę z portalem Infoski, w tym sezonie narciarskim. Infoski oferuje wspaniałe zimowe wyjazdy w Alpy i Pireneje, korzystając z nisko kosztowych połączeń Wizz Air. Tygodniowe wypady do kurortów narciarskich dostępne są w cenie już od 1490 złotych – cena zawiera zakwaterowanie, bilet lotniczy (z nadanym sprzętem sportowym), transfer do miejsca zakwaterowania, karnety i ubezpieczenie.

- Dziękujemy wszystkim 9 milionom pasażerów, którzy podróżują z Wizz Air za wybieranie oferowanej przez nas wysokiej jakości i niskich cen, a także doskonałej obsługi klienta. Dziś cały zespół z naszej bazy na lotnisku w Katowicach miał zaszczyt zaprosić 9 –milionową pasażerkę Panią Sonię Kubiczek, jej męża oraz rocznego synka Aleksandra na darmowy lot z Wizz Air dla dwóch osób, z okazji świętowanego przez nas znacznego wzrostu liczby pasażerów w Polsce i coraz niższych cen biletów - powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air.gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie