×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Nowe połączenia z NiemiecRyanair ogłosił uruchomienie sześciu nowych połączeń z Norymbergii. Irlandzki przewoźnik niskokosztowy zaoferuje w sezonie letnim w 2013 roku rejsy z tego niemieckiego lotniska do Alicante, Cagliari, Londynu Stansted, Malagi, Pizy oraz Porto. Norymberga to nowy port lotniczy w siatce połączeń Ryanair. Rozkład lotów oraz bilety znajdą się w systemie rezerwacyjnym jutro.

Przewoźnik udostępnił również letni rozkład lotów z Lipska oraz Kolonii/Bonn. W przyszłym roku Ryanair będzie oferował rejsy z lotniska Lipsk/Halle do Londynu Stansted, Malagi, Rzymu Ciampino, Trapani oraz uruchomi dwa nowe połączenia do Faro oraz Pizy.

W sezonie letnim w 2013 roku irlandzki przewoźnik będzie realizował rejsy na czterech trasach z Kolonii/Bonn. Do tej pory Ryanair obsługiwał loty do Barcelony Girony oraz Palmy de Mallorca, w przyszłym roku dołączą do nich dwa nowe połączenia do Malagi oraz Faro.

Anna Żuchlińskagość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie