×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz: W Budapeszcie ponownie autobusyDziś (12.11) Wizz Air ogłosił ponowne otwarcie przewozów autobusowych dla pasażerów na lotnisku w Budapeszcie. Autobusy Wizz Air będą przewozić pasażerów wsiadających jak i wysiadających z samolotu od dnia jutrzejszego tj 13.11.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez lotnisko w Budapeszcie, które miały na celu ograniczenie dowozów autobusowych dla pasażerów niskokosztowych, w ciągu ostatnich tygodni, linia Wizz Air testowała zaproponowany przez władze lotniska środek alternatywny – namiot, w którym pasażerowie oczekiwali na możliwość wejścia na pokład samolotu.

Po starannym monitoringu sytuacji oraz zbadaniu opinii pasażerów, linia Wizz Air potwierdza powrót do swojej pierwotnej procedury wykorzystywania autobusów, by zapewnić wygodę i bezpieczeństwo pasażerom.

Tymczasowe rozwiązanie zaproponowane przez Budapeszt Airport, nie spełniło oczekiwań ani standardów bezpieczeństwa węgierskiego przewoźnika.

- Wizz Air jest zawsze otwarty na współpracę ze swoimi partnerami, aby zapewnić niższe koszty dla lotniska oraz obniżyć tym samym ceny biletów. Zaledwie siedem miesięcy temu Wizz Air zgodził się przenieść z Terminalu 1 w Budapeszcie do Terminalu 2, by pomóc w obniżeniu kosztów operacyjnych. W imieniu naszych pasażerów nie możemy zaakceptować jednak proponowanych udogodnień, takich jak te, obecne w Budapeszcie. Proponowane rozwiązanie to nic innego jak skuteczna chęć pozostawienia pasażerów, czekających na mrozie przed wejściem na pokład samolotu, bez dostępu do kanalizacji, ani odpowiedniej ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Nie kompromisu w tej sprawie. W każdym razie, Wizz Air, chcąc zapewnic lepszy komfort swoim pasażerom, będzie świadczyć usługi dowożąc ich z i do samolotu – mówi Daniel de Carvalho, Corporate Communication Manager w Wizz Air.

Anna Robaczyńskagość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie