Wizz: W Budapeszcie ponownie autobusy

Anna Robaczyńska - Profil Anna Robaczyńska
12 listopada 2012 20:42
5 komentarzy
Reklama

Dziś (12.11) Wizz Air ogłosił ponowne otwarcie przewozów autobusowych dla pasażerów na lotnisku w Budapeszcie. Autobusy Wizz Air będą przewozić pasażerów wsiadających jak i wysiadających z samolotu od dnia jutrzejszego tj 13.11.

W związku z restrykcjami wprowadzonymi przez lotnisko w Budapeszcie, które miały na celu ograniczenie dowozów autobusowych dla pasażerów niskokosztowych, w ciągu ostatnich tygodni, linia Wizz Air testowała zaproponowany przez władze lotniska środek alternatywny – namiot, w którym pasażerowie oczekiwali na możliwość wejścia na pokład samolotu.

Po starannym monitoringu sytuacji oraz zbadaniu opinii pasażerów, linia Wizz Air potwierdza powrót do swojej pierwotnej procedury wykorzystywania autobusów, by zapewnić wygodę i bezpieczeństwo pasażerom.

Tymczasowe rozwiązanie zaproponowane przez Budapeszt Airport, nie spełniło oczekiwań ani standardów bezpieczeństwa węgierskiego przewoźnika.

- Wizz Air jest zawsze otwarty na współpracę ze swoimi partnerami, aby zapewnić niższe koszty dla lotniska oraz obniżyć tym samym ceny biletów. Zaledwie siedem miesięcy temu Wizz Air zgodził się przenieść z Terminalu 1 w Budapeszcie do Terminalu 2, by pomóc w obniżeniu kosztów operacyjnych. W imieniu naszych pasażerów nie możemy zaakceptować jednak proponowanych udogodnień, takich jak te, obecne w Budapeszcie. Proponowane rozwiązanie to nic innego jak skuteczna chęć pozostawienia pasażerów, czekających na mrozie przed wejściem na pokład samolotu, bez dostępu do kanalizacji, ani odpowiedniej ochrony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Nie kompromisu w tej sprawie. W każdym razie, Wizz Air, chcąc zapewnic lepszy komfort swoim pasażerom, będzie świadczyć usługi dowożąc ich z i do samolotu – mówi Daniel de Carvalho, Corporate Communication Manager w Wizz Air.

Anna Robaczyńska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_997ed 2012-11-13 09:41   
gosc_997ed - Profil gosc_997ed
Nikt nie wspomnial ze z tego rozwiazania zaproponowanego przez port korzystale rowniez Ryanair i to nie byl pomysl Wizza tylko portu. Lecialem z BUD tydzien temu i przyznaje ze te namioty to dramat. Ale przynajmniej mialem okazje pochodzic po plycie :)
gosc_cd40e 2012-11-12 22:28   
gosc_cd40e - Profil gosc_cd40e
Czas na takie słowa w kwestii Modlina chociaż w Modlinie nie ma namiotu, więc może dlatego nie ma kłopotu.
gosc_d11d5 2012-11-12 22:17   
gosc_d11d5 - Profil gosc_d11d5
To samo w Modlinie zróbcie, bo inaczej priorytet nie ma sensu...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama