×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jasionka wita półmilionowego pasażera
Dziś (12.11) w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka świętowano odprawienie półmilionowego pasażera w tym roku. Szczęśliwym podróżnym okazał się być Pan Richard z Birmingham, który do Rzeszowa przyleciał z East Midlands rejsem linii Ryanair.Na wyjątkowego, ale również mocno zaskoczonego podróżnego czekała w hali przylotów liczne niespodzianki. Były nimi upominki od zarządu Spółki Lotniskowej, przelot oraz pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie ufundowany rzez Biuro Podróży Alfa Star jak również  voucher na darmowy przelot liniami Ryanair.Dodatkową nagrodą dla szczęśliwego pasażera oraz wszystkich podróżujących w tym dniu z lotniska w Jasionce był występ tancerek z grupy Toton Show oraz smakowity tort. - Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania półmilionowego pasażera razem z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka. Gratulujemy lotnisku szybkiego rozwoju i liczymy na dalszą owocną współpracę – powiedziała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds marketingu i sprzedaży Ryanair w Polsce.

Tegoroczny rok będzie rekordowy dla podrzeszowskiego portu, który w ubiegłym roku obsłużył 491 tys. pasażerów.
 
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Justyna Żyła
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie