Jasionka wita półmilionowego pasażera

12 listopada 2012 19:39
9 komentarzy
Reklama

Dziś (12.11) w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka świętowano odprawienie półmilionowego pasażera w tym roku. Szczęśliwym podróżnym okazał się być Pan Richard z Birmingham, który do Rzeszowa przyleciał z East Midlands rejsem linii Ryanair.Na wyjątkowego, ale również mocno zaskoczonego podróżnego czekała w hali przylotów liczne niespodzianki. Były nimi upominki od zarządu Spółki Lotniskowej, przelot oraz pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie ufundowany rzez Biuro Podróży Alfa Star jak również voucher na darmowy przelot liniami Ryanair.Dodatkową nagrodą dla szczęśliwego pasażera oraz wszystkich podróżujących w tym dniu z lotniska w Jasionce był występ tancerek z grupy Toton Show oraz smakowity tort.- Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania półmilionowego pasażera razem z Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka. Gratulujemy lotnisku szybkiego rozwoju i liczymy na dalszą owocną współpracę – powiedziała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds marketingu i sprzedaży Ryanair w Polsce.

Tegoroczny rok będzie rekordowy dla podrzeszowskiego portu, który w ubiegłym roku obsłużył 491 tys. pasażerów.

fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Justyna Żyła
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_47ae1 2012-11-20 10:42   
gosc_47ae1 - Profil gosc_47ae1
@gosc_c1335, ot i kolejna pytia sie znalazla...jeszcze lotnisko nie zostalo otwarte...jeszcze drogi w powijakach a juz czarny scenariusz wszystkiego.ot polska zyczliwosc to sie nazywa....
mietek 2012-11-20 10:14   
mietek - Profil mietek
Po co ta nienawiść? Dobrze, ze będzie i lotnisko w LUZ i RZE.
gosc_c1335 2012-11-17 17:16   
gosc_c1335 - Profil gosc_c1335
Jak czytam te wypociny co poniektórych komentujących z Lublina to widać po pierwsze dziecinność komentujących, a po drugie zwyczajną prostacką zazdrość. Chociaż sam nie jestem z Rzeszowa, ani tam nie mieszkam to jednak uważam, że teksty typu Lublin pokona Rzeszów są po prostu żałosne i wynikają z kompletnej nieznajomości realiów i zacofanej prowincjonalnej mentalności jaką cechują się w większości mieszkańcy lubelskiego. Zamiast opowiadać swoje głupoty poczekajcie 2 - 3 lata i zobaczycie kto kogo wykończy. Pasażerowie podkarpackiego latają najpierw z KRK, a dopiero później z RZE, z Lublina nikt latać nie będzie, a sam LUZ za wiele nie zwojuje przez bliskość WAW i WMI.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama