×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Afriqiyah Airways zamawia kolejne A350Dziś (12.11) Airbus i libijskie linie Afriqiyah Airways sfinalizowali zamówienie kolejnych czterech samolotów A350-900. Wartość kontraktu opiewa na kwotę około 1,1 mld dolarów amerykańskich. Planowana dostawa pierwszych nowych maszyn to drugi kwartał 2018 roku.

Łącznie przewoźnik zamówił już 10 maszyn A350-900. Nowe samoloty Afriqiyah zabiorą na pokład 314 pasażerów w konfiguracji dwóch klas podróży, oferując doskonałą i nową jakość kabiny. Airbusy będą operować na nowych trasach przewoźnika m.in. do Stanów Zjednoczonych, Azji oraz do miast na Bliskim Wschodzie.- Ponowne zamówienie A350 przez Afriqiyah Airways to dobra wiadomość i silny sygnał dla całego programu A350, że samolot ten jest nadal w grze. Jesteśmy przekonani, że A350 będzie bezkonkurencyjny ekonomicznie oraz zapewni pasażerom lepszy komfort pasażerów co będzie kluczowym czynnikiem sukcesu linii - powiedział John Leahy, wiceprezes Airbusa ds. sprzedaży.

Obecna flota przewoźnika składa się z dziewięciu samolotów: trzech Airbusów A319, czterech A320 oraz dwóch A330-200.

Piotr Bożykgość_648b7 - Profil
gość_648b7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie