×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gala "Przyjazne lotniska" w obiektywieW piątek (9.11) w budynku Polskich Linii Lotniczych LOT odbyła się uroczysta Gala wieńcząca Ogólnopolski Test Lotnisk "Przyjazne Lotnisko 2012". Laureatami tego plebiscytu zostały porty lotnicze we Wrocławiu i Rzeszowie, które zostały uhonorowane najwyższymi wyróżnieniami. Zapraszamy na fotoreportaż z tego wydarzenia.

Gala odbyła się w pięknych wnętrzach siedziby polskiego przewoźnika, który był partnerem naszej akcji wraz z firmą HDS Polska.Ostatnie przygotowania.Gala zgromadziła blisko stu najważniejszych przedstawicieli polskiej branży lotniczej. Imprezę "pilotowała" Justyna Zajączkowska.

Paweł Cybulak, redaktor naczelny portalu Pasazer.com, który w krótkiej prezentacji przedstawił założenia i przebieg Ogólnopolskiego Testu Lotnisk.Ogólnopolski test lotnisk, ze względu na swoją złożoność i wielość obszarów, które badał, wymagał bardzo profesjonalnej i rzeczowej analizy. O tym, jak przebiegało badanie i w jaki sposób zinterpretowane zostały wyniki, opowiedział Marian Wargacki z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
W kategorii najlepsze trzygwiazdkowe lotnisko nagrodę wręczył dyrektor generalny Sieci Detalicznej HDS POLSKA Przemysław Leśniak.

W tej kategorii nagrody odebrali: Mariusz Wiatrowski, prezes Portu Lotniczego Poznań oraz Monika Krzykawska, dyr. marketingu Portu Lotniczego Katowice.W kategorii najlepsze czterogwiazdkowe lotnisko nagrodę wręczył prezes PAŻP Krzysztof Banaszek.Nagrody odebrali Tomasz Kloskowki, prezes Portu Lotniczego Gdańsk oraz Piotr Nalej, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina w Warszawie.W kategorii najlepsze pięciogwiazdkowe lotnisko nagrodę wręczył prezes Polskich Linii Lotniczych LOT Marcin Piróg.

Najwyższe laury powędrowały do Stanisława Nowaka, prezesa Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka oraz Dariusza Kusia, prezesa Portu Lotniczego we Wrocławiu.

W skład kapituły, która oceniała porty pod względem współpracy lotnisk z liniami lotniczymi weszły linie lotnicze LOT, Lufthansa, SAS, Eurolot, Wiz Air, Turkish, AirFrance/KLM, Enter Air i Bingo Airways.

Nagrodę kapituły "Lotnisko Przyjazne Liniom Lotniczym" wręczył  dyrektor generalny Aelia Polska Andrzej Miłaszewicz.

Nagroda powędrowała do Portu Lotniczego Katowice.

Zwycięzcy ze swoimi trofeami.

Zwycięzcom pogratulował prezes PLL LOT Marcin Piróg.

Po zakończeniu części oficjalnej jak zwykle z mikrofonem przepytywaliśmy zwycięzców. Dominik Sipiński z redakcji Pasazer.com w oczekiwaniu na rozmówców.Już we wtorek zapraszamy na materiał filmowy z Gali.

fot. Ania Robaczyńska


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie