×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Austrian ponownie poleci do Chicago


Po prawie pięciu latach przerwy linie Austrian Airlines reaktywują połączenie z Wiednia do Chicago. Rejsy na tej trasie odbywać się będą pięć razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki, soboty oraz niedziele. Pierwszy lot zaplanowano na 17 maja 2013 roku.
Rejsy będą obsługiwane Boeingiem 767-300ER, który do tego czasu otrzyma zupełnie nową kabinę dalekodystansową, posiadającą w pełni rozkładane fotele w klasie biznes, nowoczesne i wygodne klasy ekonomicznej, oraz nowy system rozrywki pokładowej.Lot OS 65 wystartuje z Wiednia o 10:25 i wyląduje w Chicago o 13:40 tego samego dnia. Powrotny rejs OS 66 zaplanowano na godzinę 16:00, a lądowanie w stolicy Austrii o 8:40 następnego dnia.

- Austrian obsługiwał rejsy do Chicago w latach 2006 - 2008. Od lipca 2011 roku jesteśmy częścią wspólnego transatlantyckiego przedsięwzięcia z United Airlines i Air Canada. W rezultacie, udało nam się znacząco wzmocnić pozycję na rynku lotów transatlantyckich w ciągu ostatniego roku. Współczynnik wypełnienia na naszych rejsach do USA przekroczył 90 procent latem tego roku. Chicago daje nam dodatkowe możliwości oferowania przesiadek, w szczególności dzięki wyjątkowej współpracy z United Airlines - powiedział Karsten Benz, wiceprezes Austrian Airlines ds. operacyjnych.

Piotr Bożyk
Fot. Austriangość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie