×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: Nowa strona internetowa pod lupąPort lotniczy w Modlinie udostępnił swoją nową witrynę internetową. Strona trafia pod naszą lupę, sprawdzimy jej zawartość oraz funkcjonalność.

Strona główna wita nas angielskim zwrotem Fly high oraz zdjęciem samolotów należących do dwóch przewoźników oferujących obecnie rejsy z Modlina - Ryanair oraz Wizz Air. Po prawej stronie znajdziemy tablicę przylotów oraz odlotów, a także wyszukiwarkę, dzięki której możemy sprawdzić rozkład lotów.Poniżej znajdziemy cztery zakładki: Przylot, Odlot, Na lotnisku oraz Dojazd, gdzie pogrupowanie zostały najważniejsze i najbardziej przydatne informacje dla pasażerów przylatujących oraz odlatujących z Modlina.Choć opublikowana to strona raczej nie jest jeszcze w pełni dokończona - zawarte na niej informacje są bardzo zwięzłe, w niektórych przypadkach nawet nie do końca uzupełnione.

Brakuje nam mapy połączeń dostępnych z lotniska w Modlinie. O kierunkach obsługiwanych z mazowieckiego portu lotniczego dowiemy się z działu linie lotnicze lub nieco chaotycznego rozkładu lotów. Pomimo tego, że korzystamy z polskiej wersji językowej, to miasta w rozkładzie są po angielsku. Choć wiadomo, że linie niskokosztowe obsługują rejsy na tzw. lotniska peryferyjne, to zazwyczaj podaje się ich pełną nazwę (np. Londyn Luton). Tu znajdziemy rozkład lotów do Nykoping czy Essex, co początkującym pasażerom niewiele mówi, że są to zarezerwowane przez nas rejsy do Sztokholmu Skavsta czy Londynu Stansed.Najwięcej dowiemy się z działu Otoczenie, gdzie opisane zostały atrakcje w okolicy lotniska w Modlinie. Strona internetowa lotniska w Modlinie dostępna jest obecnie tylko w języku polskim. Przy tak dynamicznym rozwoju portu lotniczego i pokaźnej liczbie podróżnych z niego korzystających to dość istotny minus. 

Nowa witryna internetowa jest dostosowana do rodzaju ruchu, jaki lotnisko obsługuje. Minimalistyczna i skromna, jeśli chodzi o grafikę i wiadomości w niej zawarte. Znajdziemy tu tylko najważniejsze informacje w telegraficznym skrócie. Strona jest funkcjonalna, bez problemu możemy się po niej poruszać i znaleźć interesujące nas informacje.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_c2e19 - Profil
gość_c2e19
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie