Modlin: Nowa strona internetowa pod lupą

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
06 listopada 2012 09:16
18 komentarzy
Reklama

Port lotniczy w Modlinie udostępnił swoją nową witrynę internetową. Strona trafia pod naszą lupę, sprawdzimy jej zawartość oraz funkcjonalność.

Strona główna wita nas angielskim zwrotem Fly high oraz zdjęciem samolotów należących do dwóch przewoźników oferujących obecnie rejsy z Modlina - Ryanair oraz Wizz Air. Po prawej stronie znajdziemy tablicę przylotów oraz odlotów, a także wyszukiwarkę, dzięki której możemy sprawdzić rozkład lotów.Poniżej znajdziemy cztery zakładki: Przylot, Odlot, Na lotnisku oraz Dojazd, gdzie pogrupowanie zostały najważniejsze i najbardziej przydatne informacje dla pasażerów przylatujących oraz odlatujących z Modlina.Choć opublikowana to strona raczej nie jest jeszcze w pełni dokończona - zawarte na niej informacje są bardzo zwięzłe, w niektórych przypadkach nawet nie do końca uzupełnione.

Brakuje nam mapy połączeń dostępnych z lotniska w Modlinie. O kierunkach obsługiwanych z mazowieckiego portu lotniczego dowiemy się z działu linie lotnicze lub nieco chaotycznego rozkładu lotów. Pomimo tego, że korzystamy z polskiej wersji językowej, to miasta w rozkładzie są po angielsku. Choć wiadomo, że linie niskokosztowe obsługują rejsy na tzw. lotniska peryferyjne, to zazwyczaj podaje się ich pełną nazwę (np. Londyn Luton). Tu znajdziemy rozkład lotów do Nykoping czy Essex, co początkującym pasażerom niewiele mówi, że są to zarezerwowane przez nas rejsy do Sztokholmu Skavsta czy Londynu Stansed.Najwięcej dowiemy się z działu Otoczenie, gdzie opisane zostały atrakcje w okolicy lotniska w Modlinie. Strona internetowa lotniska w Modlinie dostępna jest obecnie tylko w języku polskim. Przy tak dynamicznym rozwoju portu lotniczego i pokaźnej liczbie podróżnych z niego korzystających to dość istotny minus. 

Nowa witryna internetowa jest dostosowana do rodzaju ruchu, jaki lotnisko obsługuje. Minimalistyczna i skromna, jeśli chodzi o grafikę i wiadomości w niej zawarte. Znajdziemy tu tylko najważniejsze informacje w telegraficznym skrócie. Strona jest funkcjonalna, bez problemu możemy się po niej poruszać i znaleźć interesujące nas informacje.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
fr-ops 2012-11-07 20:53   
fr-ops - Profil fr-ops
Nice Corte d`Azur Airport to oficjalna nazwa uzywana przez IATA i ICAO. W Polsce za to, zamiast miec Gdansk Pomorze czy Krakow Tatry to mamy Gdansk Lech Walesa i Port Lotniczy im. Jana Pawla II Krakow Balice.. ale coz, ESSEX Airport bije wszystkich; podobnie jak ignorancja zarzadu WMI
usuniety 2012-11-07 11:10   
usuniety - Profil usuniety
dareck: dla chcącego nic trudnego a chcącemu nie dzieje się krzywda.
gosc_53dda 2012-11-07 07:48   
gosc_53dda - Profil gosc_53dda
Zwróćcie uwagę na nieaktualny rozkład (tablica połączeń). Są tam połączenia, które przeszły do historii np. FR 7011 1------ NYO 18:40 WMI 20:10 16 LIP 2012 - 30 LIP 2012) i co gorsza brakuje połączeń np. FR do NYO lata zimą codziennie, a na tablicy takiego połączenia nie ma. Pachnie totalną prowizorką
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama