×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe zasady zniżek i odprawyWizz Air zmienia zasady zniżek dla członków swojego programu Wizz Xclusive Club. Od teraz będzie on nazywał się Wizz Discount Club. Dla członków programu wszystkie ceny biletów powyżej 12,50 euro zostaną obniżone o 10 euro.

Z promocji mogą skorzystać nie tylko członkowie klubu Wizz Discount Club, ale i do 9 osób podróżujących razem z nimi. Jedynym warunkiem jest to, by cała grupa posiadała wspólną rezerwację i był w niej co najmniej jeden członek gwarantującego zniżkę programu.

Roczne członkostwo w klubie Wizz Discount Club kosztuje 29,99 euro.

Węgierski przewoźnik niskokosztowy zapowiada, że oferta jest skierowana przede wszystkim do rodzin, które mogą sporo zaoszczędzić na wspólnych lotach. 

Członkowie Wizz Discount Club mają również mieć dostęp do skierowanych wyłącznie do nich promocji.

Równocześnie Wizz Air wydłużył możliwość dokonywania odprawy online przed odlotem. Teraz pasażerowie będą mogli odprawić się za pośrednictwem strony internetowej przewoźnika już na dwa tygodnie przed lotem. 

Dominik Sipiński
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_d0a4b - Profil
gość_d0a4b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie