Bośnia i Hercegowina w planach Wizz Air

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
01 listopada 2012 23:29
14 komentarzy
Reklama

Wizz Air rozważa uruchomienie lotów z Bośni i Hercegowiny. Węgierski przewoźnik niskokosztowy z dużym zainteresowaniem spogląda w stronę lotniska w Mostarze.

Przedstawiciele lokalnych władz oraz organizacji turystycznych w Mostarze szykują się już na rozmowy z Wizz Air, które zaplanowane zostały na połowę listopada. Nowe połączenia z Mostaru do kilku europejskich miast miałyby ruszyć w sezonie letnim w 2013 roku.

Wizz Air stawia teraz na rozwój swojej siatki połączeń z krajów bałkańskich. Przewoźnik, w najbliższym regionie Bośni i Hercegowiny, oferuje loty ze swoich baz operacyjnych w Skopje oraz Belgradzie.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_9489d 2012-11-04 12:48   
gosc_9489d - Profil gosc_9489d
co do paxów pielgrzymkowych to może być prawda. Sam pracuje jako pilot wycieczek i wiem jak wielkie chmary ludzi jeżdzą do Medjugorje na pielgrzymki
solokhumbu 2012-11-04 11:29   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Wbrew pozorom połączenia z Pl do Mostaru miałyby sens. Z dwóch powodów: z Most jest tylko kilkadziesiąt km nad Adriatyk - skoro samoloty do ZAD, SPU czy DBV latają z Pl pełne, to LCC do Mostaru też ma szansę. Powód drugi (tylko się proszę nie śmiać): ruch pielgrzymkowy do położonego nieopodal Mostaru Medjugoria. Pytanie tylko, czy beretowi odważą się polecieć samolotem, czy ("Bo tak było zawsze") jednak pojadą lądem. Ale jakiś target to jest :)
humbak 2012-11-04 11:21   
humbak - Profil humbak
Tak tak. Wizzair "przychamowal"... Taki chamski przewoznik...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama