×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Dodatkowe loty do LwowaWybierający się w tym tygodniu na Ukrainę mogą skorzystać z połączeń linii lotniczych Eurolot. Oprócz regularnych rejsów z Krakowa i Wrocławia do Lwowa Eurolot zaproponował w zimowym rozkładzie dodatkowe loty na Ukrainę w czwartek, 1 listopada.

Wciąż dostępne są bilety na specjalne połączenia Eurolotu na trasach Wrocław-Lwów oraz Kraków-Lwów zaplanowane na czwartek 1 listopada. Z Wrocławia samolot Eurolotu odleci tego dnia o godz. 14.15, natomiast z krakowskiego portu przewoźnik zabierze lecących na Ukrainę lotem o godz. 10.45.Ponadto do Lwowa można polecieć w każdy piątek, niedzielę i środę z krakowskiego lotniska. W te same dni startują też najbliższe rejsy do Lwowa z wrocławskiego portu.

Do Wrocławia i Krakowa po 1 listopada możemy wrócić liniami Eurolot w piątek (2.11), niedzielę (4.11) lub środę (7.11).

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie