Eurolot: Dodatkowe loty do Lwowa

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
31 października 2012 18:22
1 komentarz
Reklama

Wybierający się w tym tygodniu na Ukrainę mogą skorzystać z połączeń linii lotniczych Eurolot. Oprócz regularnych rejsów z Krakowa i Wrocławia do Lwowa Eurolot zaproponował w zimowym rozkładzie dodatkowe loty na Ukrainę w czwartek, 1 listopada.

Wciąż dostępne są bilety na specjalne połączenia Eurolotu na trasach Wrocław-Lwów oraz Kraków-Lwów zaplanowane na czwartek 1 listopada. Z Wrocławia samolot Eurolotu odleci tego dnia o godz. 14.15, natomiast z krakowskiego portu przewoźnik zabierze lecących na Ukrainę lotem o godz. 10.45.Ponadto do Lwowa można polecieć w każdy piątek, niedzielę i środę z krakowskiego lotniska. W te same dni startują też najbliższe rejsy do Lwowa z wrocławskiego portu.

Do Wrocławia i Krakowa po 1 listopada możemy wrócić liniami Eurolot w piątek (2.11), niedzielę (4.11) lub środę (7.11).

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_02f81 2012-10-31 18:54   
gosc_02f81 - Profil gosc_02f81
W końcu Cmentarz Łyczakowski we Lwowie to jedna z czterech ( obok krakowskiego Cmentarza Rakowickiego, wileńskiej Rossy i warszawskich Powązek) najważniejszych dla polskiej historii nekropolia...
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama