×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Royal Brunei Airlines: Nowe barwy i logoWczoraj (30.10) narodowa linia Brunei, Royal Brunei Airlines, zaprezentowała nowe malowanie i logo, które są związane ze zmianą wizerunku przewoźnika. Rebranding przewoźnika zakończy się wraz z pojawieniem się we flocie pierwszych maszyn B787 Dreamliner.

Pierwszym samolotem, który otrzymał nowe barwy został Airbus A319.- Osiągnęliśmy znaczny postęp w naszym dotychczasowym planie zmiany wizerunku. To wszystko powoduje, że w 2013 roku wielu pasażerów będzie mogło rozpocząć swoją podróż na pokładzie zupełnie innej linii. Wysokiej klasy obsługa i komfort to nasze priorytety, dlatego jesteśmy przekonani, że nowe samoloty B787 pomogą nam znaleźć nowych klientów - powiedział Dermot Mannion, wice prezes Royal Brunei Airlines.Flota Royal Brunei Airlines składa się obecnie z 10 maszyn: pięciu Boeingów 777-200ER oraz pięciu samolotów z rodziny A320 (A319, A320). Linie zamówiły również pięć Dreamlinerów z opcją na kolejnych pięć maszyn tego typu.Samoloty B787 będą wydzierżawione na zasadzie leasingu zwrotnego od firmy LCAL. Według wstępnych ustaleń przewoźnika z Boeingiem, pierwszy Dreamliner ma rozpocząć służbę 1 września 2013 roku.

Piotr Bożyk
Fot. Royal Brunei Airlinesgość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie