×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


American: Opóźniony debiut B777-300ERLinie American Airlines opóźnią debiut Boeinga 777-300ER, z 13 grudnia na 31 stycznia 2013 roku, z powodu problemów produkcyjnych z fotelami "Flagship Suite", które będą znajdować się w klasie pierwszej.

Przewoźnik poinformował, że fotele są produkowane przez brytyjską firmę Zodiac, tę samą która również dostarcza fotele do klasy biznes. Według wstępnych informacji firma ściśle współpracuje z Boeingiem w kwestii harmonogramu dostarczenia samolotów dla American Airlines, jednak odmówiła oficjalnego komentarza w tej sprawie.W maju przewoźnik poinformował gdzie polecą nowe maszyny szerokokadłubowe. Dallas, Nowy Jork, Sao Paulo oraz Londyn (Heathrow) to cztery miasta skąd będą operować B777-300ER.

American zamówił łącznie 14 maszyn tego typu i jest jedyną linią lotniczą ze Stanów Zjednoczonych, która kupiła wersję -300 Boeinga 777. Więcej informacji na temat wnętrza nowych samolotów można przeczytać w artykule "American: B777-300ER ze Sky Interior".

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie