×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet: Kraków - Londyn Southend
Linie lotnicze easyJet uruchamiają połączenie z Krakowa na lotnisko Londyn Southend położone w Rochford w hrabstwie Essex. Ma to związek z rozwojem bazy brytyjskiej nisko-kosztowej linii w tym porcie lotniczym. Przewoźnik zapowiedział zbazowanie tam swojego trzeciego Airbusa.
Loty wykonywane będą cztery razy w tygodniu. Pierwszy rejs na nowej trasie zaplanowano na 17 czerwca 2013 roku.Oprócz połączenia z Londynu Southend do Krakowa easyJet zapowiedział także uruchomienie połączenia do Berlina.

- Dodatkowy samolot w Southend jest dowodem na to, że wierzymy w  sukces tego lotniska, jak i pokazujemy nasze zaangażowanie w jego dalszy rozwój. Jestem pewien, że dwa nowe kierunki okażą się hitem wśród turystów, jak również wśród pasażerów podróżujących służbowo - mówi Hugh Aitken, dyrektor handlowy easyJet.

Wylot z Londynu zaplanowano na 7:00, lądowanie w Krakowie na 10:20. Samolot wystartuje z Balic o 10:50 i wyląduje na lotnisku w Essex o 12:10.

Sprzedaż biletów na nowej trasie rozpocznie się 1 listopada.

Paweł Cybulakgość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie