×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowości na pokładzie linii FinnairLinia Finnair oraz fiński dom projektowy Marimekko połączyli siły, aby wiosną 2013 roku, wraz z wejściem w życie nowego partnerstwa obu firm, polepszyć komfort podróży lotniczych na pokładzie przewoźnika.

Od początku sezonu letniego 2013 na pokładach wszystkich samolotów linii Finnair znajdą się nowe tekstylia oraz naczynia posiadające klasyczne wzory Marimekko. Specjalna kolekcja produktów dla Finnaira została tak zaprojektowana, aby dodać więcej światła oraz pokazać nowe, świeże spojrzenie na obsługę pasażera.Warto dodać, że dwie dalekodystansowe maszyny Finnaira będą posiadać specjalne barwy w oparciu o wzory Marimekko. Pierwsza z nich, Airbus A340-300 (OH-LQD), otrzymała w Singapurze malowanie "Unikko" czyli kultowego kwiatowego wydruku z 1964 roku zaprojektowanego przez finkę - Maija Isola. Samolot trafił już z powrotem na siatkę połączeń i można go spotkać na azjatyckich kierunkach do Singapuru i Hong Kongu.


 Airbus A340-300 OH-LQD w barwach "Unikko"

Według naszych informacji kolejny samolot, Airbus A330-300, w barwach Marimekko pojawi się wiosną 2013 roku.

Piotr Bożyk
Fot. Finnair


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie