×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet: Nowe połączenia z LondynueasyJet ogłosił uruchomienie trzech nowych połączeń z Londynu Stansted do Maroka, Egiptu oraz Bułgarii. 

Brytyjski przewoźnik niskokosztowy rozpocznie rejsy z lotniska Stansted do Marrakeszu 15 lutego 2013 roku. Połączenie do Maroka będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy oraz piątki.
Loty z Londynu Stansted do Sharm el Sheikh wystartują 17 lutego 2013 roku. Rejsy do Egiptu będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele.
Połączenie easyJet z Londynu Stansted do Sofii zostanie uruchomione 16 lutego 2013 roku. Loty do Bułgarii będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.
Nowe trasy easyJet z Londynu Stansted do Maroka, Egiptu oraz Bułgarii będą obsługiwane samolotem Airbus A320, który zabiera na pokład 180 pasażerów. Bilety na ogłoszone dziś połączenia znajdą się w sprzedaży 1 listopada 2012 roku.

Anna Żuchlińskagość_abd20 - Profil
gość_abd20
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie