×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


FlyNonstop leasinguje maszyny E-190
Linia FlyNonstop wybrała rodzinę samolotów E-Jet Embraera dla swojej floty oraz zaprezentowała malowanie samolotów. Dziś (23.10) przewoźnik oficjalnie potwierdził leasing dwóch nowych Embraerów E-190. Właścicielem samolotów będzie amerykańska firma GECAS.

Wydzierżawione maszyny zabiorą na pokład 100 pasażerów w konfiguracji jednej klasy podróży. Pierwsza z nich wyląduje w Norwegii w marcu 2013 roku.

- Cieszymy się z powitania linii FlyNonstop kolejnego klienta maszyn E-Jet w Europie. E190 został dobrze przyjęty przez rynek lotniczy na całym świecie ponieważ jest ekonomiczny, wydajny i komfortowy. Jesteśmy przekonani, że E-Jety będą wspierać rozwój przewoźnika i odegrają ważną rolę w rozwoju lokalnego transportu lotniczego - powiedział Paulo Cesar de Souza e Silva, prezes Embraer Commercial Aviation.- Leasing Embraerów E190 jest częścią naszej strategii biznesowej opartej o te oszczędne samoloty. Nowe maszyny pozwolą nam na zapowiedziane otwarcie nowych połączeń - powiedział Daniel Lundberg, prezes linii FlyNonstop.

Docelowo nowy norweski przewoźnik, który rozpocznie operacje w kwietniu 2013, chce leasingować sześć maszyn Embraer E-190. Więcej na temat planów nowej linii można przeczytać w naszym artykule "FlyNonstop uruchamia loty z Norwegii".

Piotr Bożyk
Fot. Embraer Mediagość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie