×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lądujemy w... Łodzi
Centralne położenie to zarówno wada, jak i zaleta lotniska im. Władysława Reymonta w Łodzi. Port, który odwiedziliśmy w ramach akcji "Lądujemy w...", znajduje się najbliżej Warszawy. Między innymi z tego powodu trudno o nowe połączenia.

Ale lotnisko w Łodzi szuka swoich szans. Budowa nowego, znacznie większego terminala i ściągnięcie SAS-u z rejsami do Kopenhagi to najnowsze sukcesy w porcie im. Reymonta. Lotnisko chce również rozwijać działalność cargo, korzystając ze swojego położenia. Z Lublinka niedaleko do skrzyżowania autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód).Podczas wizyty w Łodzi redakcja Pasazer.com zwiedziła również budowę nowej wieży kontroli lotów - najnowszą inwestycję Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. 

Jak bardzo port lotniczy w Łodzi zmienił się w ciągu ostatnich siedmiu lat widać w materiale z poprzedniej wizyty Pasazer.com na Lublinku.

Dominik Sipińskigość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie