×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Code-share Etihad i Garuda Indonesia


Linie lotnicze Etihad Airways oraz Garuda Indonesia podpisały umowę code-share. Wejdzie ona w życie 28 października, z początkiem zimowego rozkładu lotów.

Zgodnie z porozumieniem Etihad Airways będą sprzedawać bilety na loty z Dżakarty do Denpasaru (Indonezja) i Kuala Lumpur obsługiwane przez Garudę. Z kolei indonezyjski przewoźnik, pod warunkiem otrzymania odpowiednich zezwoleń, doda swój kod do nawet ponad 30 połączeń Etihad Airways. Będą to nie tylko loty w rejonie Bliskiego Wschodu i Azji, ale również trasy do Europy.Indonezyjskie linie Garuda Indonesia przeszły w ostatnich latach radykalną restrukturyzację. Z przewoźnika znajdującego się na czarnej liście UE stały się poważnym kandydatem do wstąpienia do jednego z globalnych sojuszy. W 2014 r., z dwuletnim opóźnieniem, spodziewane jest przystąpienie Garudy do SkyTeamu.

To już drugie porozumienie zawarte w ostatnich tygodniach przez Etihad Airways z członkami SkyTeamu. Na początku października linia z bazą w Abu Zabi podpisała umowę code-share z koncernem Air France-KLM. Obecnie Etihad Airways nie należy do żadnego aliansu. Jednak po wstąpieniu Qatar Airways do oneworld analitycy spodziewają się, że również inne linie z rejonu Zatoki Perskiej staną się członkami sojuszy. 

Dominik Sipiński
fot. Etihad.comgość_f116a - Profil
gość_f116a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie