×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zniknie marka FlyNiki


Marka austriackiej linii FlyNiki, partnera Air Berlin, może wkrótce całkowicie zniknąć. Takie informacje, uzyskane bezpośrednio od prezesa i założyciela linii Nikiego Laudy, podaje "Air Transport World".

- W mojej opinii marka Niki zniknie całkowicie w ciągu roku lub dwóch - powiedział Lauda, były kierowca Formuły 1.FlyNiki powstało w 2003 r. jako linia niskokosztowo-czarterowa na bazie Aero Lloyd Austria. Od 2004 r. przewoźnik współpracuje z Air Berlin, a od 2011 r. niemiecka linia jest właścicielem FlyNiki. Od marca 2012 r., po wstąpieniu Air Berlin do sojuszu oneworld, FlyNiki jest przewoźnikiem stowarzyszonym tego aliansu. Baza w Wiedniu jest wykorzystywana jako hub grupy Air Berlin na Europę Południowo-Wschodnią.

W wyniku postępującej integracji Air Berlin z FlyNiki austriacki przewoźnik wycofa wszystkie siedem Embraerów E-190. Zostaną one zastąpione używanymi Airbusami A319, które obecnie latają w Air Berlin.

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożykgość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie