×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air One: Zimą częściej do MediolanuLinie Air One zwiększą w nadchodzącym sezonie zimowym częstotliwość lotów między Warszawą a Mediolanem Malpensa. Obecnie rejsy z lotniska Chopina do Włoch realizowane są trzy razy w tygodniu, zimą włoski przewoźnik będzie natomiast oferował pięć lotów tygodniowo na tej trasie - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Air One będzie obsługiwał zimą rejsy między Warszawą a Mediolanem Malpensą w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz niedziele. 
W listopadzie poniedziałkowy lot AP 560 będzie startował z lotniska Malpensa o 13:35, w Warszawie spodziewany jest o 15:40. W rejs powrotny AP 561 wyruszy z lotniska Chopina o 16:25, w Mediolanie wyląduje o 18:20. Od 3 grudnia 2012 roku zmienią się godziny lotów - wylot z Mediolanu zaplanowano na 18:30, natomiast z Warszawy samolot będzie startował o 21:15.We wtorki, czwartki oraz piątki lot AP 560 z Mediolanu został zaplanowany na godzinę 6:50, w Warszawie wyląduje o 8:55. W rejs powrotny AP 561 samolot z lotniska Chopina wystartuje o 9:30, na włoskim lotnisku spodziewany jest o 11:35.

Od 5 stycznia 2013 roku rejsy między Mediolanem a Warszawą zamiast w piątki będą realizowane w soboty.

W niedziele lot AP 560 będzie startował z lotniska Malpensa o 7:30, w Warszawie spodziewany jest o 9:35. W rejs powrotny AP 561 z warszawskiego portu lotniczego samolot wyruszy o 10:15, w Mediolanie wyląduje o 12:20.

Ceny biletów w najniższej taryfie GO zaczynają się od 29 EUR w jedną stronę. Cena nie zawiera opłaty za bagaż rejestrowany (11 EUR w jedną stronę) oraz opłaty administracyjnej.

Air One uruchomił połączenie między Warszawą a Mediolanem Malpensa na początku czerwca 2012 roku. W okresie wakacyjnym loty do Włoch realizowane były codziennie, obecnie przewoźnik obsługuje trzy rejsy tygodniowo na tej trasie.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie