×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WOW air: Nowe połączenia z IslandiiWOW air ogłosił uruchomienie w sezonie letnim w 2013 roku czterech nowych połączeń z Islandii. Przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy z Rejkjawiku do Amsterdamu, Dusseldorfu, Kowna oraz Mediolanu.

Połączenie WOW air z Islandii do Amsterdamu będzie obsługiwane w okresie od 17 czerwca do 2 września 2013 roku. Loty do Holandii będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki oraz piątki.
Rejsy z Rejkjawiku do Dusseldorfu będą się odbywały w okresie od 2 czerwca do 29 sierpnia 2013 roku. Połączenie WOW air na niemieckie lotnisko będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz niedziele.
Loty z Islandii do Kowna będą realizowane w okresie od 18 czerwca do 4 września 2013 roku. Rejsy na Litwę będą się odbywały raz w tygodniu - z Rejkjawiku wylot zaplanowano na wtorek, a powrót z Kowna na środę.
Połączenie z Rejkjawiku do Mediolanu Malpensa będzie obsługiwane w okresie od 15 czerwca do 31 sierpnia 2013 roku. Loty do Włoch będą realizowane raz w tygodniu, w soboty.
Wszystkie nowe połączenia WOW air będą obsługiwane samolotem Airbus A320. 

W sezonie letnim w 2013 roku islandzki przewoźnik planuje ponownie oferować rejsy między Warszawą a Rejkjawikiem. Połączenie na Islandię ma być realizowane dwa razy w tygodniu. Do siatki połączeń nie powróci natomiast Kraków. 

Anna Żuchlińskagość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie