×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT zawiesza Ateny, Belgrad i ErywańLOT wprowadza kolejne zmiany w swojej zimowej siatce połączeń. Narodowy przewoźnik kasuje na zimę połączenia z Warszawy do Aten, Belgradu oraz Erywania - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Obecnie LOT obsługuje loty z lotniska Chopina do Aten codziennie. Od 29 października przewoźnik najpierw zmniejszy liczbę rejsów do Grecji do trzech tygodniowo, a na 18 listopada 2012 roku został zaplanowany ostatni rejs z Warszawy do Aten.

LOT oferuje obecnie pięć rejsów tygodniowo między Warszawą a Belgradem. Do stolicy Serbii będzie można polecieć jedynie do 31 października 2012 roku.Z Warszawy do Erywania można obecnie polecieć pięć razy w tygodniu. Od 29 października LOT zmniejszy częstotliwość rejsów do Armenii do trzech tygodniowo, a od 18 listopada 2012 roku całkowicie zawiesi loty aż do końca sezonu zimowego.

Połączenia z lotniska Chopina do Aten, Belgradu oraz Erywania mają powrócić na wiosnę w 2013 roku. 

To kolejne zmiany w zimowej siatce połączeń naszego narodowego przewoźnika - wcześniej LOT zadecydował o skasowaniu rejsów z Warszawy do Rzymu Fiumicino i Kaliningradu, z Krakowa do Paryża Charles de Gaulle oraz z Poznania do Frankfurtu.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie