×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W nocy lot testowy B787 PLL LOT


- Dzisiejszej nocy Dreamliner PLL LOT wykona pierwszy lot testowy - donosi jeden z naszych czytelników poprzez platformę "Daj znać". Informację tę potwierdziły nam osoby związane z programem 787, a także redakcja portalu Paineairport.com. 

Pierwszy B787 dla naszego przewoźnika to samolot o oznaczeniu LN61/ZA270. Maszyna otrzymała polskie znaki rejestracyjne SP-LRA. Obecnie trwają ostatnie przygotowania samolotu do pierwszego lotu testowego, który, o ile nie wydarzy się nic niespodziewanego, nastąpi nad ranem czasu polskiego. Już niebawem przedstawimy fotorelację z tego wydarzenia.LOT będzie pierwszą linią lotniczą w Europie, a dziesiątą na świecie, która otrzyma ten model samolotu. "Nasz" Dreamliner wyposażony jest w silniki Rolls-Royce Trent 1000. Planowana dostawa pierwszej maszyny to połowa listopada. Zwłoka w dostawie B787 dla LOT-u przekroczyła w tym roku już cztery lata.

Piotr Bożyk
Fot. Boeing Mediagość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie