×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet: Cztery nowe trasy z ManchesterueasyJet ogłosił uruchomienie w 2013 roku czterech nowych połączeń z Manchesteru. Brytyjski przewoźnik niskokosztowy zaoferuje pasażerom loty do Wenecji, Antalyi oraz na wyspy Mykonos oraz Santorini. 

easyJet uruchomi loty z Manchesteru do Wenecji 14 lutego 2013 roku. Rejsy na weneckie lotnisko Marco Polo będą się odbywały trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz niedziele.
Połączenie z Manchesteru do Antalyi wystartuje 26 marca 2013 roku. Rejsy do południowej Turcji będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz piątki.
Rejsy z Manchesteru na Mykonos zostaną uruchomione 20 kwietnia 2013 roku. Loty na grecką wyspę będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, w środy oraz soboty.
Z Manchesteru na Santorini będzie można polecieć raz w tygodniu, w środy, od 15 maja 2013 roku.
easyJet zbazuje na lotnisku w Manchesterze kolejny samolot Airbus A319. Od 14 lutego 2013 roku siedem maszyn w barwach brytyjskiego przewoźnika będzie realizowało rejsy na 29 trasach.

Anna Żuchlińska


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie