×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet: Nowe połączenia z EdynburgaeasyJet ogłosił uruchomienie pięciu nowych połączeń z Edynburga. Brytyjski przewoźnik niskokosztowy zaoferuje w sezonie letnim w 2013 roku przeloty ze Szkocji do Berlina, Kopenhagi, Dubrownika, Hamburga oraz Pragi.

Rejsy z Edynburga do Berlina zostaną uruchomione 21 marca 2013 roku. Loty ze Szkocji do Niemiec będą realizowane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz soboty.
easyJet rozpocznie rejsy z Edynburga do Kopenhagi 21 marca 2013 roku. Przewoźnik będzie oferował cztery loty tygodniowo do Danii. Samoloty brytyjskiego przewoźnika będą latały do Kopenhagi w poniedziałki, czwartki, piątki oraz niedziele.
Rejsy z Edynburga do Dubrownika wystartują 7 maja 2013 roku. Loty ze szkockiego lotniska do Chorwacji będą się odbywały dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.
Połączenie z Edynburga do Hamburga zostanie uruchomione 21 marca 2013 roku. Loty do północnej częście Niemiec będą obsługiwane cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, czwartki, piątki oraz niedziele. 
easyJet uruchomi rejsy z Edynburga do Pragi 21 marca 2013 roku. Połączenie do Czech będzie realizowane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz niedziele.
Przewoźnik planuje również zbazować dwa kolejne samoloty z rodziny Airbus A320 na lotnisku w Edynburgu. W sumie ze szkockiego lotniska przewoźnik będzie realizował siedmioma maszynami rejsy na 30 trasach.

Anna Żuchlińskagość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie