×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe zasady płatności w Wizz AirOd dziś (23.01) obowiązują nowe zasady płatności w Wizz Air. Rezerwując bilety za pomocą karty Citibank Wizz Air musimy uiścić opłatę manipulacyjną w wysokości 27 PLN za lot za pasażera. 

Karta Citibank Wizz Air jest dostępna od 1 sierpnia 2011 roku i od tamtej pory była jedną z dwóch metod, która zwalniała nas z konieczności płacenia opłaty transakcyjnej. Na początku stycznia Wizz Air zapowiedział jednak wprowadzenie dodatkowej opłaty rezerwacyjnej, jednocześnie informując o nowych korzyściach dla posiadaczy karty Citibank. 

Osoby posiadające kartę Citibank Wizz Air automatycznie stają się członkami klubu Discount Club i otrzymują dostęp do gwarantowanych zniżek na bilety. Z niższych cen mogą skorzystać również współpasażerowie (do 9 osób) podróżujący razem z posiadaczem karty. Roczne członkostwo w klubie jest odnawiane bezpłatnie, tak długo, jak karta jest ważna.- Od czasu wprowadzenia zmian w 2012 roku, klub Wizz Discount Club rośnie w siłę, gromadząc coraz więcej pasażerów, którzy dołączają do tego popularnego klubu, aby móc korzystać atrakcyjnych ofert i gwarantowanych zniżek. Od teraz posiadacze kart Wizz Air Citi bez dodatkowych opłat, zyskują dostęp do wszystkich korzyści, które gwarantuje członkostwo w klubie. Płacąc kartami za bilety Wizz Air, 5 osobowa rodzina może zaoszczędzić nawet 180 złotych. Łącząc korzyści z członkostwa w klubie Wizz Discount Club i niskie opłaty rezerwacyjne dla posiadaczy kart, sprawiliśmy, że nasza karta kredytowa stała się jeszcze sprawniejszym narzędziem do oszczędzania pieniędzy i możliwości zyskania darmowych lotów. Posiadacze kart będą otrzymywali także bonus w wysokości od 2% do 4% wartości wszystkich zakupów, dokonanych przy użyciu karty kredytowej Wizz Citi, na darmowe loty na wizzair.com - powiedział Daniel de Carvalho, dyrektor ds. komunikacji Wizz Aira.

Opłaty manipulacyjne obowiązujące w Wizz Air od 23 stycznia 2013 roku (za lot za pasażera):
  • MasterCard, Visa, UATP 36 PLN
  • Maestro, Citibank Wizz Air 27 PLN
  • przelew bankowy 18 PLN
  • konto WIZZ, voucher 0 PLN
Aby uniknąć opłaty rezerwacyjnej w Wizz Air możemy założyc konto WIZZ, a następnie drogą telefoniczną zasilić je środkami, które można wykorzystać na zakup biletów oraz usług dodatkowych (przewóz bagażu). Fundusze na koncie WIZZ można wykorzystać do płatności za rezerwacje dla pasażera i nie więcej niż czterech innych osób podróżujących wspólnie z pasażerem. Zgromadzone środki dostępne są przez nieograniczony czas, nie podlegają zwrotowi. 

Anna Żuchlińskagość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie