×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk: Dwa nowe kierunki czarterowe
Zimą będzie można polecieć z Gdańska do Marsa Alam oraz Taby - wycieczki do egipskich kurortów są już dostępne w sprzedaży w biurze podróży Alfa Star. To dwa zupełnie nowe kierunki czarterowe, po raz pierwszy dostępne z gdańskiego lotniska. Loty do Marsa Alam oraz Taby rozpoczną się w listopadzie i będą realizowane do końca sezonu zimowego. W ofercie biura Alfa Star znalazły się również wycieczki z Gdańska na Teneryfę.

Port lotniczy w Gdańsku pierwszy raz w historii może się pochwalić tak bogatą liczbą zimowych kierunków czarterowych. Touroperatorzy zaoferują zimą podróżnym przeloty do Sharm El Sheikh, Hurghady, Marsa Alam, Taby, Erzurum w Turcji, na Fuerteventurę, Gran Canarię oraz Teneryfę. 

- Cieszymy się z faktu, że touroperatorzy dostrzegli potencjał naszego lotniska, tworząc w Gdańsku czarterową bramę dla mieszkańców Polski północnej. Do korzystania z naszej oferty zachęcamy nie tylko mieszkańców Pomorza, ale także pasażerów z Kujaw, Warmii i Mazur, Pomorza Środkowego, czy Obwodu Kaliningradzkiego – mówi Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. 

Z ośmioma zimowymi kierunkami czarterowymi Gdańsk plasuje się na trzecim miejscu, na równi z Poznaniem, wśród polskich portów lotniczych pod względem liczby wakacyjnych kierunków. Więcej oferują tylko Warszawa oraz Katowice.

Port lotniczy w Gdańsku obsłużył od początku tego roku ponad 202 tys. pasażerów w ruchu czarterowym. Stanowi to 24% wzrost w stosunku do analogicznego okresu w ubiegłym roku.

Anna Żuchlińskagość_ea08e - Profil
gość_ea08e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie