×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Zmiany w siatce krajowej
Eurolot zmniejszy w nadchodzącym sezonie zimowym liczbę rejsów z Krakowa do Szczecina oraz Poznania - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Obecnie loty z Krakowa do Poznania od poniedziałku do piątku obsługiwane są dwa razy dziennie, a w niedziele - raz dziennie. Od 2 listopada 2012 roku Eurolot rezygnuje w piątki z porannego rejsu między krakowskim a poznańskim lotniskiem. Zmienią się również godziny lotów - zimą samolot z Krakowa będzie startował o 6:45 oraz o 20:00, w Poznaniu spodziewany jest odpowiednio o 7:55 oraz 21:10. Rejsy z poznańskiej Ławicy zostały zaplanowane na 8:20 oraz 21:35.
Dużo większe cięcia czekają Szczecin. Od 29 października 2012 roku Eurolot będzie oferował rejsy między Krakowem a Szczecinem tylko raz dziennie. Zamiast dotychczasowych dwóch lotów dziennie (od poniedziałku do czwartku), przewoźnik będzie realizował tylko jeden popołudniowy rejs. Samolot będzie startował z Krakowa o 16:00, w Szczecinie spodziewany jest o 17:35. W lot powrotny z szczecińskiego portu lotniczego wyruszy o 18:00, w krakowskich Balicach wyląduje o 19:35. 
Zmianie ulegną również godziny rejsów między Krakowem a Szczecinem w piątki oraz niedziele. Wyloty z krakowskiego lotniska będą się teraz odbywały o 16:00.

Eurolot zaoferuje natomiast więcej lotów między Gdańskiem a Wrocławiem. Od 9 listopada 2012 roku przewoźnik będzie realizował dwa rejsy dziennie w piątki między gdańskim a wrocławskim portem lotniczym. 

Dodatkowy poranny rejs będzie startował z Gdańska o 6:40, na lotnisku we Wrocławiu spodziewany jest o 8:00. W lot powrotny z wrocławskiego portu lotniczego wyruszy o 8:25, w Gdańsku wyląduje o 9:45.
Obecnie Eurolot oferuje w piątki wyłącznie wieczorny rejs między Gdańskiem a Wrocławiem. Od poniedziałku do czwartku loty odbywają się dwa razy dziennie, a w niedziele - raz dziennie. 

Anna Żuchlińskagość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie