×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czartery z Lublina... dopiero w lutym- Od soboty nie można kupować wycieczek Itaki do Egiptu na wylot z Lublina i Łodzi - alarmują poprzez platformę "Daj znać" nasi czytelnicy.
Rzeczywiście Itaka wstrzymała internetową sprzedaż wycieczek z Lublina i Łodzi do Sharm el Sheikh i Marsa Alam. 

Biuro zapewnia, że to tylko przerwa w dostępności spowodowana  potrzebą analizy dotychczasowej sprzedaży i dostosowania terminu oferowania wylotów do Egiptu z Łodzi i Lublina.

W związku z niewielkim zainteresowaniem naszą ofertą w listopadzie, grudniu i styczniu, oferta będzie dostępna od pierwszej połowy lutego - mówi Adam Banczerowski, dyrektor ds. rozwoju i nowych projektów w Itace. - To przesunięcie da nam więcej czasu na działania promujące te wyloty - dodaje.

Dzisiaj (8.10) oferta powróciła do systemu rezerwacyjnego, jednak pierwsze loty przełożono z listopada na luty 2013. Dodatkowo z oferty Itaki zniknęły loty z Lublina do Marsa Alam. 

Obecnie dostępne są wycieczki z wylotami z Lublina tylko do Sharm el Sheikh. Z Łodzi dostępne są obydwa kierunki; do Sharm el Sheikh oraz Marsa Alam.W sierpniu touroperator zapowiedział uruchomienie wylotów do Sharm El Sheikh i Marsa Alam z Łodzi i Lublina (międzylądowanie). 27 listopada pierwszym rejsem z Lublina pasażerowie nowego lotniska mieli udać się czarterem do Sharm el Sheikh. 

Paweł Cybulakgość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie