Czartery z Lublina... dopiero w lutym

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
08 października 2012 12:29
52 komentarzy
Reklama

- Od soboty nie można kupować wycieczek Itaki do Egiptu na wylot z Lublina i Łodzi - alarmują poprzez platformę "Daj znać" nasi czytelnicy.
Rzeczywiście Itaka wstrzymała internetową sprzedaż wycieczek z Lublina i Łodzi do Sharm el Sheikh i Marsa Alam. 

Biuro zapewnia, że to tylko przerwa w dostępności spowodowana  potrzebą analizy dotychczasowej sprzedaży i dostosowania terminu oferowania wylotów do Egiptu z Łodzi i Lublina.

W związku z niewielkim zainteresowaniem naszą ofertą w listopadzie, grudniu i styczniu, oferta będzie dostępna od pierwszej połowy lutego - mówi Adam Banczerowski, dyrektor ds. rozwoju i nowych projektów w Itace. - To przesunięcie da nam więcej czasu na działania promujące te wyloty - dodaje.

Dzisiaj (8.10) oferta powróciła do systemu rezerwacyjnego, jednak pierwsze loty przełożono z listopada na luty 2013. Dodatkowo z oferty Itaki zniknęły loty z Lublina do Marsa Alam. 

Obecnie dostępne są wycieczki z wylotami z Lublina tylko do Sharm el Sheikh. Z Łodzi dostępne są obydwa kierunki; do Sharm el Sheikh oraz Marsa Alam.W sierpniu touroperator zapowiedział uruchomienie wylotów do Sharm El Sheikh i Marsa Alam z Łodzi i Lublina (międzylądowanie). 27 listopada pierwszym rejsem z Lublina pasażerowie nowego lotniska mieli udać się czarterem do Sharm el Sheikh. 

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
goluz 2012-10-11 21:24   
goluz - Profil goluz
Przeczytaj dokładnie jeszcze raz...
pszn 2012-10-11 17:24   
pszn - Profil pszn
Kilka postów niżej:) Nie jako goluz tylko jako gość...
goluz 2012-10-11 16:57   
goluz - Profil goluz
Gdzie ja wczoraj napisałem,że będzie 0,5mln PAXów z Lublina kłamczuszku? Podany dzisiaj przedział około 300-500 tysięcy to dla Ciebie stwierdzenie,że od razu będzie 0,5 mln?? No skoro tak, to nie mamy o czym dyskutować.Nie rozumiesz jednak słowa pisanego.Trudno. Au revoir.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama