×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS: Częściej Wrocław - Kopenhaga
Linie lotnicze SAS zwiększają na zimę częstotliwość lotów między Wrocławiem a Kopenhagą. Od 28 października 2012 roku skandynawski przewoźnik będzie realizował dwa rejsy dziennie między stolicą Dolnego Śląska a Danią.

W sezonie zimowym, oprócz dotychczasowego popołudniowego rejsu, SAS będzie obsługiwał od poniedziałku do piątku poranny lot z Wrocławia do Kopenhagi oraz wieczorny z Kopenhagi do Wrocławia. Rejs SK 762 z wrocławskiego lotniska będzie startował o 6:20, w Kopenhadzie wyląduje o 7:35. Lot SK 765 z duńskiego portu lotniczego został zaplanowany na 22:50, we Wrocławiu spodziewany jest o 0:05 następnego dnia.
W soboty realizowany będzie wyłącznie poranny rejs z Wrocławia do Kopenhagi. W niedziele zaplanowano dwa wieczorne loty ze stolicy Danii - samolot skandynawskiego przewoźnika będzie startował z kopenhaskiego lotniska o 18:55 oraz o 22:50. Z Wrocławia obsługiwany będzie jeden wieczorny rejs o 20:40, w Kopenhadze spodziewany jest o 21:55.

Połączenie między Wrocławiem a Kopenhagą będzie realizowane zimą samolotem Bombardier CRJ200. 

Anna Żuchlińskagość_ea08e - Profil
gość_ea08e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie