×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Pacific zmienia się w Fiji AirwaysNarodowa linia Fidżi, Air Pacific, zaprezentowała nową kabinę pasażerską, a także nowe malowanie, które są związane ze zmianą wizerunku przewoźnika. Od przyszłego roku linia powraca do starej marki - Fiji Airways. Rebranding przewoźnika zakończy się pod koniec 2013 roku.W maju tego roku linia zaprezentowała po raz pierwszy nowe logo.Pierwszym samolotem jaki otrzyma nowe barwy będzie Airbus A330-200. W ubiegłbym roku, ze względu na kolejne opóźnienia, przewoźnik anulował zamówienie czterech Boeingów 787 i postanowił kupić trzy Airbusy A330. Pierwszy z nich trafi do linii w maju, a kolejne w czerwcu i listopadzie.Nowe maszyny będą obsługiwać rejsy z wysp Fidżi do Sydney, Hong Kongu, Auckland oraz Los Angeles.- Osiągnęliśmy znaczny postęp w naszym dotychczasowym planie naprawczym przez ostatnie 30 miesięcy. To wszystko powoduje, że w 2013 roku wielu turystów będzie mogło rozpocząć swoje wakacje na pokładzie zupełnie innej linii. Obsługa i komfort to nasze priorytety, dlatego jesteśmy przekonani, że nowe samoloty pomogą nam znaleźć nowych klientów - powiedział Dave Pflieger, prezes Air Pacific.

Klasa ekonomiczna

Airbusy A330 zabiorą na pokład 265 pasażerów w konfiguracji dwóch klas. Kabina klasy ekonomicznej wyposażona będzie w 235 nowoczesnych, lżejszych i cieńszych foteli (2-4-2), które zwiększą przestrzeń oraz ilość miejsca na nogi.Dodatkowymi udogodnieniami są regulowane zagłówki, haczyki na ubrania oraz kieszenie na czasopisma i książki. Wszystkie siedzenia wyposażone są w indywidualny system rozrywki z dotykowym 11. calowym ekranem.


Klasa biznes

Klasa biznes posiadać będzie 30 w pełni automatycznych, nowoczesnych i rozkładanych do pozycji leżącej foteli, które zapewniają pasażerom lepszy komfort podróży. Nowe fotele można wychylać o 180 stopni, co pozwala na przekształcenie ich w wygodne łóżko o długości 190 cm i szerokości 60 cm.Każdy fotel posiadać będzie indywidualny system rozrywki z dotykowym 16. calowym ekranem oraz możliwością podłączenia laptopa lub innego urządzenia elektronicznego.Nowy system audio-wideo Avionics eX2 firmy Panasonic zapewnia indywidualny program rozrywkowy. Pasażerowie mają do wyboru hity kinowe, seriale, gry, muzykę, a nawet książki audio. Wysokiej rozdzielczości monitory wykorzystują najnowszą technologię LED i są obsługiwane za pomocą dotyku. Bezpośrednio przy monitorze znajduje się również port USB do obsługi małych urządzeń elektronicznych, takich jak iPhone czy Blackberry.

Obecna flota przewoźnika składa się z 6 Boeingów: dwóch 747-400ER, jednego 737-700 oraz trzech 737-800NG. Boeingi 747 zostaną zastąpione Airbusami A330. Natomiast wszystkie Boeingi 737 otrzymają nowe wnętrze i malowanie do połowy 2013 roku.

Piotr Bożyk
Fot. Air Pacificgość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie