×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Latamy z Warszawy do HanoweruPolskie Linie Lotnicze LOT zainaugurowały dziś (1.10) połączenie z Warszawy do Hanoweru. Należący do naszego narodowego przewoźnika samolot Embraer 170 o numerach rejestracyjnych SP-LDB wystartował z warszawskiego lotniska o godz. 13:50. Lądowanie samolotu w Hanowerze planowane jest o godz. 15:20.

Od dzisiaj samoloty LOTu będą wykonywały rejsy na niemieckie lotnisko w Hanowerze  6 razy w tygodniu. Hanower jest  szóstym  kierunkiem do Niemiec obsługiwanym przez samoloty polskiego przewoźnika. Nowe połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednią podróż z Hanoweru do Warszawy, a pasażerom tranzytowym zapewni dogodne przesiadki do Pekinu oraz do wielu miast europejskich m.in. Budapesztu, Pragi.Loty z Warszawy do Hanoweru odbywają się według rozkładu lotów:
W poniedziałki, środy oraz piątki rejs LO 403 startuje z warszawskiego lotniska o 13:55, by w Hanowerze wylądować o 15:30. Lot powrotny LO 404 został zaplanowany na 16:05, na lotnisku w Warszawie spodziewany jest o 17:30. We wtorki, czwartki oraz niedziele rejs LO 403 będzie startował z lotniska Chopina o 11:25, w niemieckim porcie lotniczym wyląduje o 13:00. Lot powrotny LO 404 został zaplanowany na 13:35, w Warszawie spodziewany jest o 15:00.

Fot. Piotr Bożyk


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie