×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways w sojuszu oneworld?Czy linie Qatar Airways zostaną członkiem sojuszu oneworld? Wszystko wskazuje na to, że tak. Katarska linia jest wymieniana jako jedna z pewników nowego członkostwa.

Na 8 października oneworld zaplanował spotkanie w Nowym Jorku gdzie chce przedstawić plany rozwoju oraz pozyskiwania nowych członków. Według informacji uzyskanych od redakcji Flightglobal wynika, że podczas spotkania będą obecni prezesi: oneworld - Bruce Ashby, American Airlines - Tom Horton oraz IAG - Willie Walsh.Potwierdzają się nasze przypuszczenia odnośnie wstąpienia Qatar Airways do oneworld o których pisaliśmy w naszym artykule "Qatar czyli pięć gwiazdek w Polsce". W biznesie nie ma nic za darmo dlatego niemal pewne jest to, że przewoźnik w zamian za pozostanie członkiem sojuszu oneworld otrzyma możliwość obsługi większej ilości miast, przede wszystkim w USA. Obecnie linia sprzedaje bilety do czterech amerykańskich miast, ale do ogłoszonego niedawno Chicago mają wkrótce dołączyć kolejne trzy: Atlanta, Boston oraz Los Angeles. 

Dział prasowy Qatar Airways poproszony o wypowiedź odmówił komentarza w tej sprawie.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie