Magazyn pokładowy - Wizzit

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
02 listopada 2005 11:23
22 komentarzy
Reklama

Już w najbliższy piątek (4.11) na pokładach samolotów linii lotniczej Wizz Air pojawi się magazyn pokładowy Wizzit. Jak wskazuje tytuł kwartalnika znajdziemy w nim informacje dotyczące miejsc, które warto zobaczyć z Wizz Air.

- To rodzaj przewodnika w którym znajdziemy napisane w zabawny sposób informacje co warto zobaczyć i jak spędzić czas w miastach do których latamy. Magazyn jest bardzo przyjazny czytelnikowi i zawiera wiele przydatnych informacji - powiedziała serwisowi Pasazer.com Natasa Kazmer Dyrektor Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air.

W magazynie znajdą się także artykuły o ciekawych ludziach, jak również informacje o Wizz Air.

Wizzit będzie dostępny w 3 wersjach językowych; po polsku, węgiersku i angielsku. Wizz Air planuje także wersję online magazynu.W pierwszym numerze przeczytać można o kopalni soli w Wieliczce jak również o coffee houses w Budapeszcie.

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gbur 2005-11-12 10:54   
gbur - Profil gbur
Ale kapa. Zobaczcie w "wizzicie". Przy destination Poznan ktos wstawil zdjecie z ... Torunia. W życiu nie widzialem Dworu Artusa i gotyckiego ratusza w Poznaniu. Przyznac jednak trzebam, ze Torun to zdecydowanie jedno z najpiekniejszych miast w tej czesci Europy.
maxx 2005-11-12 01:13   
maxx - Profil maxx
Chris: Faktycznie, prawie tak dobry jak Inflight Easyjeta... I nawet rubryki zerżnięte. Najlepszy słowniczek: czy twoja siostra... ;)
chris 2005-11-11 21:21   
chris - Profil chris
zobacz link
Stenus nie płacz i poczytaj sobie online :) Za taką reklamę regionów Ryan każe sobie słono płacić, a Wizz robi to za darmo ...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama