×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Arabia Maroc uruchamia loty do Londynu
Linie lotnicze Air Arabia Maroc ogłosiły uruchomienie dwóch nowych połączeń z Maroko do Londynu. W sezonie zimowym przewoźnik zaoferuje pasażerom loty z Casablanki oraz Tangieru na podlondyńskie lotnisko Gatwick.

Pod koniec października Air Arabia Maroc rozpocznie rejsy z Casablanki do Londynu Gatwick. Loty na tej trasie będą się odbywały trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, piątki oraz niedziele.

Od 28 października 2012 roku przewoźnik będzie realizował połączenie między Tangierem a Londynem Gatwick dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz niedziele. Rejsy z Maroko do Londynu będą obsługiwane samolotem Airbus A320.

Air Arabia Maroc to marokańskie niskokosztowe linie lotnicze założone w 2009 roku. Przewoźnik posiada we flocie cztery samoloty Airbus A320, które zabierają na pokład 162 pasażerów. Air Arabia Maroc obsługuje krajowe połączenia w Maroko oraz międzynarodowe rejsy m.in. do Francji, Hiszpanii, Niemiec oraz Włoch.

Anna Żuchlińskagość_adad5 - Profil
gość_adad5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie