Łódź: Rolkarze opanują płytę lotniska

27 września 2012 15:36
2 komentarze
Reklama

Już w najbliższą sobotę (29.09) Port Lotniczy Łódź zaprasza wszystkich miłośników rolek do wzięcia udziału w nocnym przejeździe po płycie lotniska w ramach akcji "Odlotowe rolki".

Rozpoczęcie imprezy planowane jest o godz. 22.30. Każdy z uczestników ubędzie musiał przejść normalną odprawę, jak przed wejściem na pokład samolotu. Dlatego też wszyscy miłośnicy ośmiu kółek proszeni są o zabranie ze sobą dokumentów tożsamości. Natomiast dzieci poniżej 16-go roku życia powinny przyjść w towarzystwie osoby dorosłej. Jak zapowiadają organizatorzy nocna jazda po płycie zakończy się o godz. 1 w nocy.- Przyjdźcie sami, z przyjaciółmi, z rodzicami. Zabierzcie dzieci, sąsiadów i dzieci sąsiadów. Cieszmy się wspólnym przejazdem. A przy okazji pokażmy ilu nas jest i że warto zainwestować w trasy dla rolkarzy w Łodzi – przekonują organizatorzy.

Justyna Żyła
fot. Port Lotniczy Łódź
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

ktw 2012-09-27 18:30   
ktw - Profil ktw
Na lotnisku o normalnym ruchu lotniczym (w domyśle większym niż w LCJ) taka impreza nie ma prawa bytu. No ale skoro w LCJ o tej godzinie juz nie ma samolotów to można wymyslać tego typu sprawy...
gosc_3fd48 2012-09-27 18:27   
gosc_3fd48 - Profil gosc_3fd48
Może nie związane z tematem -ale na stronie dotyczącej lotniska Lublinek sa nieaktualne dane - po 1 -dojazd koleja - aktualnie na Lotnisko Lublinek mozna dojechac tylko z dworca Kaliskiego ( dworzec Łódź Fabryczna jest zamknięty do 2015 r. ( budowa nowego dworca ) ) - po 2 - nie ma lini L od kilku lat i jedym połączeniem z dworcem jest linia 65 ( oczywiscie jest tez linia 55 ale nie łączy z zadnym dworcem )
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama