×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia Turkish ze StambułuLinie lotnicze Turkish Airlines ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim pięciu nowych połączeń z lotniska Sabiha Gokcen. Turecki przewoźnik zaoferuje pasażerom rejsy do Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Austrii oraz Francji.

Loty ze Stambułu Sabiha Gokcen do Amsterdamu wystartują 1 kwietnia 2013 roku i początkowo będą realizowane trzy razy w tygodniu. Od 8 maja 2013 roku przewoźnik zwiększy częstotliwość rejsów do Holandii do czterech tygodniowo.
Połączenie z lotniska Sabiha Gokcen do Londynu Gatwick zostanie uruchomione 3 maja 2013 roku. Przez pierwsze cztery tygodnie loty będą się odbywały trzy razy w tygodniu, a od 29 maja 2013 roku rejsy będą realizowane codziennie.


Ze Stambułu do Mediolanu Malpensa będzie można polecieć raz dziennie od 1 czerwca 2013 roku.
Rejsy z lotniska Sabiha Gokcen do Paryża Charles de Gaulle zostaną uruchomione 31 marca 2013 roku. Przez pierwsze dwa miesiące loty do Francji będą realizowane trzy razy w tygodniu, a od 1 czerwca 2013 roku rejsy do Paryża będą obsługiwane raz dziennie.
Połączenie ze Stambułu do Wiednia wystartuje 1 kwietnia 2013 roku. W kwietniu loty do Austrii będą się odbywały trzy razy w tygodniu, w maju realizowane będą cztery razy w tygodniu, a od 2 czerwca 2013 roku będą się odbywały raz dziennie.
Nowe połączenia Turkish Airlines z lotniska Sabiha Gokcen będą obsługiwane samolotami Boeing 737-800.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_18def - Profil
gość_18def
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie