×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Flydubai zainteresowany RosjąFlydubai, niskokosztowy przewoźnik z bazą w Dubaju (ZEA) chce rozwijać ofertę lotów do Rosji. Wymaga to jednak zmiany umowy bilateralnej pomiędzy krajami.
 
Obecnie Flydubai może latać jedynie do czterech rosyjskich miast. Linia utrzymuje połączenia z Dubaju do Jakaterinburga i Samary (od 2010 r.) oraz Kazania i Ufy (od 2011 r.). Przewoźnik chętnie rozszerzyłby tę ofertę.
 
Ghaith al Ghait, dyrektor finansowy Flydubai, mówi, że rynek lotniczy pomiędzy Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Rosją wzrósł w ciągu ostatniego roku o 85%. Przewoźnik posiada flotę ponad 20 samolotów typu Boeing 737-800 i jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się na bliskowschodnim rynku.
 
Flydubai rozpoczął działalność latając wyłącznie w rejonie Zatoki Perskiej oraz do Azji Południowej. Od pewnego czasu linia rozszerza swoją ofertę do Rosji i Europy. Flydubai oferuje loty na Ukrainę (do Kijowa, Doniecka i Charkowa) oraz Belgradu, a wkrótce zacznie latać także do Bukaresztu i Skopje.

Dominik Sipińskigość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie