×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Conviasa odebrała pierwszego E-190Wczoraj (21.09) wenezuelska linia Conviasa odebrała pierwszego Embraera E-190. Uroczystość oficjalnego odbioru odbyła się w siedzibie producenta w São José dos Campos (Brazylia). Dostawa nowej maszyny to wynik ostatniego zamówienia przewoźnika opiewającego na 6 maszyn E-190 wraz z 14 opcjami na samoloty tego typu.

Zamówione maszyny zabiorą 104 pasażerów w konfiguracji jednej klasy podróży.

- Zakup Embraerów E190 jest pierwszą częścią procesu odmładzania floty naszej linii. Nowe samoloty pozwolą nam zwiększyć częstotliwość połączeń na trasach krajowych i międzynarodowych - powiedział César Martínez Ruiz, prezes linii Conviasa.- Cieszymy się z powitania linii Conviasa jako 11. klienta maszyn E-Jet w Ameryce Południowej. E190 został dobrze przyjęty przez rynek lotniczy na całym świecie ponieważ jest ekonomiczny, wydajny i komfortowy. Jesteśmy przekonani, że E-Jety będą wspierać rozwój Conviasy i odegrają ważną rolę w rozwoju lokalnego transportu lotniczego - powiedział Paulo Cesar de Souza e Silva, prezes Embraer Commercial Aviation.

Obecnie flota przewoźnika składa się z 21 samolotów: jednego Airbusa A340-200, trzech maszyn ATR-42 oraz trzech ATR-72, sześciu Boeingów 737-200, trzech B737-300, czterech Bombardierów CRJ-700, a także jednego Embraera E-190.

Piotr Bożyk
Fot. Embraer Media


Reklama


Booking.com
gość_61811 - Profil
gość_61811
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie