×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


WAW: 16 kiosków self check-inLotnisko Chopina w Warszawie uruchomiło 16 nowych stanowisk do samodzielnej odprawy pasażerów tzw. "kioski self check-in".

To kolejne rozwiązanie techniczne, które podwyższa standard obsługi pasażerów. Pasażerowie mogą korzystać z ośmiu stanowisk umiejscowionych przy tradycyjnych stanowiskach odpraw w strefie C lotniska, zaś kolejne osiem kiosków znajduje się w strefie D.

Nowo udostępnione stanowiska są wyposażone m.in. w funkcję automatycznego czytnika paszportów oraz kart lojalnościowych i kredytowych. Pozwala to znacznie przyspieszyć proces odprawy biletowo-bagażowej i uniknąć kolejek do stanowisk odpraw.

- Kioski są kolejnym elementem polityki jakości w zakresie obsługi pasażerów i bagażujakie prowadzi Lotnisko Chopina. Wprowadzając kolejne samoobsługowe stanowiskacheck-in i wyposażając je w drukarki wywieszek bagażowych, podążamy za najnowszymirozwiązaniami stosowanymi na lotniskach zagranicznych, które ułatwiają i przyśpieszająobsługę pasażerów – mówi Michał Hofman, szef Służby Obsługi Pasażerów wwarszawskim porcie lotniczym.

W pierwszej kolejności kioski zostały udostępnione dla pasażerów siedmiu linii lotniczych: LOT-u, Lufthansy, Austran Airlines, Turkish Airlines, Finnair, Air France i KLM. Wniedalekiej przyszłości podobna usługa uruchomiona zostanie również dla pasażerówBritish Airways i Aeroflotu. Pozostali przewoźnicy będą sukcesywnie dołączać w kolejnych miesiącach.gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie