×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: 2 mln pasażerów w Gdańsku
Ryanair obsłużył dziś (19.09) swojego dwumilionowego pasażera z Gdańska. 

Szczęśliwą jubileuszową pasażerką okazała się pani Aneta Tusk, mieszkanka Wejherowa, która odlatywała na pokładzie samolotu Ryanair z Gdańska do Londynu Stansted.

- W ciągu zaledwie 7 lat, Ryanair przewiózł 2 miliony pasażerów z/do Gdańska, oszczędzając im ponad  €6 milionów rocznie, co jest wynikiem przejścia z wysokich cen Wizz Aira na niskie taryfy Ryanaira. W tym roku Ryanair przewiezie w Gdańsku ponad 400 000 pasażerów, zapewniając tym samym 400 miejsc pracy w regionie, co również podkreśla zaangażowanie Ryanaira w Gdańsku. Dodatkowo podwajamy liczbę tygodniowych lotów na naszym popularnym połączeniu między Gdańskiem a Londynem Stansted, z jednego do dwóch lotów dziennie.
Ryanair bije na głowę wszystkie inne linie lotnicze oferując gwarantowaną najniższą cenę, brak dopłat paliwowych oraz najbardziej punktualne loty - powiedział Tomasz Żegliński, dyrektorem marketingu i sprzedaży Ryanaira na Polskę.

Ryanair uruchomił swoje pierwsze połączenie z Gdańska w 2005 roku. Obecnie przewoźnik oferuje loty z gdańskiego lotniska do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Norwegii oraz Hiszpanii. W nadchodzącym sezonie zimowym Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Gdańska do Cork oraz Manchesteru.

Anna Żuchlińskagość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie