×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transavia: Nowe połączenia z Holandii
Linie lotnicze Transavia ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2013 roku dziewięciu nowych połączeń z Holandii. Przewoźnik zaoferuje pasażerom jedną nową trasę z Amsterdamu, trzy z Eindhoven oraz pięć z Rotterdamu.

Na początku kwietnia Transavia uruchomi loty z Amsterdamu do Porto. Rejsy do Portugalii będą się odbywały cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.


Przewoźnik zaoferuje również podróżnym loty z Eindhoven do Bolonii, Madrytu oraz Neapolu.
2 kwietnia 2013 roku wystartują rejsy do Bolonii oraz Madrytu, dzień później zainaugurowane zostanie połączenie do Neapolu. Loty do stolicy regionu Emilia-Romania będą się odbywały trzy razy w tygodniu, do Madrytu oraz Neapolu będzie można polecieć cztery razy w tygodniu.

Z Rotterdamu Transavia uruchomi rejsy do Budapesztu, Stambułu, Walencji oraz na Ibizę i Majorkę. 


Połączenie do Stambułu wystartuje 2 kwietnia 2013 roku, rejsy na tej trasie będą się odbywały trzy razy w tygodniu. Loty do Budapesztu oraz Walencji zostaną uruchomione 3 kwietnia 2013 roku. Do stolicy Węgier będzie można polecieć cztery razy w tygodniu, a nad hiszpańskie wybrzeże - trzy razy w tygodniu. Rejsy na Ibizę wystartują 27 kwietnia 2013, połączenie będzie obsługiwane trzy razy w tygodniu. Loty na Majorkę zostaną uruchomione dzień później, 28 kwietnia, i będą realizowane również trzy razy w tygodniu. 

Nowe trasy w siatce Transavii obsługiwane będą samolotami Boeing 737-700 i 737-800.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie