×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Lublina do Londynu i Dublina


11. polskie lotnisko w siatce irlandzkich linii lotniczych. Tak jak wczoraj informowaliśmy Ryanair uruchomi dwa nowe połączenia z Lublina na Wyspy Brytyjskie. Od grudnia polecimy do Londynu Stansted i Dublina. Pierwszy rejs odbędzie się 17 grudnia do Londynu, dzień później wystartują rejsy do Dublina.
Z Lublina do Londynu przewoźnik będzie operował trzy razy w tygodniu; w poniedziałki, środy i piątki. Wylot z Londynu o 10:00, lądowanie w Lublinie o 13:40. Start z Lublina zaplanowano na 14:05, lądowanie w Londynie o 15:50.Z Lublina do Dublina Ryanair będzie latał dwa razy w tygodniu; we wtorki i soboty. Wylot z Dublina o 7:05 lądowanie w Lublinie o 11:20. Start z Lublina zaplanowano na 11:45, lądowanie w Dublinie o 14:05. Przewoźnik planuje przewieźć w ciągu roku na dwóch nowych trasach 70 tys. pasażerów.

Obecnie z Lublina oferowane są loty na trasach:
Ryanair będzie drugą linią obecną na lubelskim lotnisku. Od 18 grudnia węgierski Wizz Air uruchomi loty do Londynu Luton oraz Oslo Torp. Rocznie na tych dwóch trasach chce przewieźć 50 tys. pasażerów. 

Paweł Cybulakgość_f116a - Profil
gość_f116a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie