×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Dreamlinerem po EuropiePolskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają sprzedaż biletów na europejskie rejsy pierwszym Boeingiem 787. W pierwszy rejs Dreamliner poleci 14 grudnia 2012 roku do Pragi. Kolejne loty do europejskich miast będą odbywać się aż do połowy stycznia 2013 roku. 

Pasażerowie, którzy chcą udać się w podróż po Europie na pokładzie Dreamlinera, mogą teraz nabyć bilety na stronie internetowej przewoźnika, w biurach sprzedaży LOT, biurach podróży oraz poprzez Call Center.- Jestem przekonany, że podróże Dreamlinerem LOT-u do europejskich miast będą wyjątkowym przeżyciem dla naszych Pasażerów – powiedział Marcin Piróg, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT. - To właśnie oni jako pierwsi doświadczą udogodnień oraz doskonałego produktu oferowanego na pokładzie Boeinga 787 naszych linii, zanim samolot rozpocznie regularne rejsy na naszych flagowych połączeniach dalekiego zasięgu.

Dreamlinery przez miesiąc będą latały do ośmiu miast w Europie: Pragi, Wiednia, Monachium, Frankfurtu, Hanoweru, Kijowa, Budapesztu oraz Brukseli.

Fot. Boeing Media


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_b5017 - Profil
gość_b5017
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie