×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair odlatuje z Almerii
Ryanair zawiesza na zimę wszystkie połączenia z lotniska w Almerii - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. W nadchodzącym sezonie zimowym skasowanych zostanie pięć tras z południowej Hiszpanii. 

Już pod koniec września irlandzki przewoźnik niskokosztowy rezygnuje z obsługi codziennych lotów między Almerią a Madrytem. Ostatni rejs na tej trasie został zaplanowany na 30 września 2012 roku.

Do 4 listopada realizowane będą połączenia z Almerii do Brukseli Charleroi oraz Dusseldorfu Weeze. Obecnie loty na trasach do Belgii oraz Niemiec obsługiwane są dwa razy w tygodniu.

Rejsy z Almerii do East Midlands będę się odbywały tylko do 6 listopada. Obecnie Ryanair oferuje dwa loty tygodniowo na tej trasie.

Połączenie do Londynu Stansted będzie obsługiwane również tylko do 6 listopada. Przewoźnik realizuje obecnie trzy rejsy tygodniowo między południową Hiszpanią a Londynem.

Lotnisko w Almerii straci zatem wszystkie trasy obsługiwane przez niskokosztowego przewoźnika. Swoją decyzję o wycofaniu się z tego hiszpańskiego portu lotniczego Ryanair tłumaczy coraz mniejszym zainteresowaniem lotami z Almerii i stawia teraz na rozwój połączeń z Malagi oraz Alicante.

Anna Żuchlińskagość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie