Ryanair odlatuje z Almerii

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
18 września 2012 10:39
1 komentarz
Reklama

Ryanair zawiesza na zimę wszystkie połączenia z lotniska w Almerii - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. W nadchodzącym sezonie zimowym skasowanych zostanie pięć tras z południowej Hiszpanii.

Już pod koniec września irlandzki przewoźnik niskokosztowy rezygnuje z obsługi codziennych lotów między Almerią a Madrytem. Ostatni rejs na tej trasie został zaplanowany na 30 września 2012 roku.

Do 4 listopada realizowane będą połączenia z Almerii do Brukseli Charleroi oraz Dusseldorfu Weeze. Obecnie loty na trasach do Belgii oraz Niemiec obsługiwane są dwa razy w tygodniu.

Rejsy z Almerii do East Midlands będę się odbywały tylko do 6 listopada. Obecnie Ryanair oferuje dwa loty tygodniowo na tej trasie.

Połączenie do Londynu Stansted będzie obsługiwane również tylko do 6 listopada. Przewoźnik realizuje obecnie trzy rejsy tygodniowo między południową Hiszpanią a Londynem.

Lotnisko w Almerii straci zatem wszystkie trasy obsługiwane przez niskokosztowego przewoźnika. Swoją decyzję o wycofaniu się z tego hiszpańskiego portu lotniczego Ryanair tłumaczy coraz mniejszym zainteresowaniem lotami z Almerii i stawia teraz na rozwój połączeń z Malagi oraz Alicante.

Anna Żuchlińska

Ostatnie komentarze

spooks 2012-09-18 13:27   
spooks - Profil spooks
o, już się z Alicante przeprosili?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama