Azja i Bliski Wschód z Lufthansą

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
18 września 2012 10:46
14 komentarzy
Reklama

Lufthansa rozpoczęła w Polsce nową kampanię "Wymarzone. Zarezerwowane. Zrealizowane." Przewoźnik przygotował specjalną ofertę cenową na połączenia z Polski do najpopularniejszych miast w Azji i na Bliskim Wschodzie. Ceny biletów w obie strony do miast w Azji rozpoczynają się już od 2279 złotych, a na Bliski Wschód polecieć można już od 1429 złotych. Bilety w promocyjnych cenach mogą być rezerwowane do 17 października.

Kampania jest prowadzona w prasie ogólnopolskiej i regionalnej, w internecie oraz na wielkoformatowych nośnikach zewnętrznych. Spoty reklamowe emitowane będą także w wybranych ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych.- Lufthansa obsługuje połączenia z ponad 30 miastami w Azji i na Bliskim Wschodzie. Cieszę się, że każdego roku rośnie liczba pasażerów rozpoczynających swoje podróże do Azji na jednym z siedmiu polskich lotnisk obsługiwanych przez Lufthansę - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Mam nadzieję, że nasz oferta pozwoli odkryć wielu polskim podróżnikom bogactwo azjatyckiej kultury - dodaje.

W ofercie dostępne są m.in. rejsy z Polski do Tel Avivu, Bangkoku, Delhi, Hong Kongu, Szanghaju lub Tokio. Klienci mogą także liczyć na tradycyjnie wysoki standard serwisu pokładowego i obsługi na lotniskach, a uczestnicy programu Miles & More mogą gromadzić na swoich kontach mile za przeloty.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
krzysiekl 2012-09-20 11:24   
krzysiekl - Profil krzysiekl
gosc_f100f

to jest całkiem możliwe, zwłaszcza, że nie znam innych linii na lotach międzykontynentalnych :P Sam nazywam zresztą EK taki premium LCC:P
ale i tak ich lubię, zwłaszcza, że na początek znajomości dobrze mnie przekupili(=miałem farta), łatwo było zdobyć punkty na upgrade, do tego gratis upgrade do pierwszej klasy, jakieś gadżety otrzymywane w czasie lotu (skutek spotykania się polaków w miejscu gdzie się tego nie spotykają;)
No i mają większą ofertę.
jimmyhkg 2012-09-20 11:06   
jimmyhkg - Profil jimmyhkg
@ gosc_f100f
EK lepsza flota lepszy serwis on board
gosc_f100f 2012-09-19 19:10   
gosc_f100f - Profil gosc_f100f
krzysiekl: to sie przekonasz w koncu, ze twoje wymarzone EK to tez szajs podobnie jak LH, tyle ze ladniej opakowany dzieki PRowi przewoznika.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama