×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Azja i Bliski Wschód z LufthansąLufthansa rozpoczęła w Polsce nową kampanię "Wymarzone. Zarezerwowane. Zrealizowane." Przewoźnik przygotował specjalną ofertę cenową na połączenia z Polski do najpopularniejszych miast w Azji i na Bliskim Wschodzie. Ceny biletów w obie strony do miast w Azji rozpoczynają się już od 2279 złotych, a na Bliski Wschód polecieć można już od 1429 złotych. Bilety w promocyjnych cenach mogą być rezerwowane do 17 października.

Kampania jest prowadzona w prasie ogólnopolskiej i regionalnej, w internecie oraz na wielkoformatowych nośnikach zewnętrznych. Spoty reklamowe emitowane będą także w wybranych ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych.- Lufthansa obsługuje połączenia z ponad 30 miastami w Azji i na Bliskim Wschodzie. Cieszę się, że każdego roku rośnie liczba pasażerów rozpoczynających swoje podróże do Azji na jednym z siedmiu polskich lotnisk obsługiwanych przez Lufthansę - powiedział Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Mam nadzieję, że nasz oferta pozwoli odkryć wielu polskim podróżnikom bogactwo azjatyckiej kultury - dodaje.

W ofercie dostępne są m.in. rejsy z Polski do Tel Avivu, Bangkoku, Delhi, Hong Kongu, Szanghaju lub Tokio. Klienci mogą także liczyć na tradycyjnie wysoki standard serwisu pokładowego i obsługi na lotniskach, a uczestnicy programu Miles & More mogą gromadzić na swoich kontach mile za przeloty.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie