×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LH: Kampania promująca loty z Berlina



Lufthansa rozpoczęła w zachodniej Polsce niestandardową kampanię promującą szeroką siatkę połączeń z Berlina do atrakcyjnych turystycznie regionów Europy i Bliskiego Wschodu.

Wystrój wszystkich restauracji Berlin Döner Kebab w Szczecinie został wzbogacony o motywy związane z ofertą Lufthansy z Berlina, a najpopularniejsze danie zyskało nową nazwę - "Lufthansą z Berlina". W restauracjach organizowany jest również konkurs dla klientów, w którym wygrać można bilety lotnicze.





Z ofertą Lufthansy można również zapoznać się odwiedzając największe centra handlowe w Szczecinie, Zgorzelcu i Gorzowie Wlkp. W każdym z nich ustawiono niestandardowy nośnik reklamowy – specjalną walizkę Lufthansy o wymiarach 3x2 metry.



Kampania wspierana również przez konkurs radiowy organizowany we współpracy z radiem RMF FM. W wybranych szkołach wyższych ustawione zostały również niestandardowe "berlińskie" tablice, na tle których studenci będą mogli zrobić zabawne pamiątkowe zdjęcie.

- Bardzo nam miło, że tak wielu pasażerów z Polski zdecydowało się rozpocząć swoje wakacyjne i służbowe podróże startując z Berlina – mówi Bart Buyse, dyrektor generalny Lufthansy w Polsce. - Wierzymy, że szczególnie mieszkańcy zachodniej Polski również w okresie  jesienno-zimowym uznają ofertę Lufthansy za bardzo atrakcyjną. Ceny biletów na rejsy ze stolicy Niemiec na trasach europejskich rozpoczynają się od 49 euro i obejmują wszystkie koszty dodatkowe - dodał Buyse.
 
Korzystając z okazji zapraszamy wszystkich również i do naszego konkursu z linią Lufthansa, w którym do wygrania jest podwójny, bezpośredni przelot z Berlina do dowolnego miasta z siatki połączeń przewoźnika.

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.




gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie