LOT najlepszy w Europie Śr-Wsch.

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
18 września 2012 07:56
18 komentarzy
Reklama

Polskie Linie Lotnicze LOT po raz kolejny otrzymały nagrodę w kategorii najlepszej linii lotniczej Europy Środkowo-Wschodniej. Przewoźnik po raz piętnasty został doceniony przez czytelników brytyjskiego magazynu "Business Traveller".
 
Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w Londynie w Kensington, w Royal Garden Hotel. Nagrodę w imieniu przewoźnika odebrał Marcin Piróg, Prezes Zarządu PLL LOT S.A.

LOT otrzymał tytuł najlepszej linii lotniczej w Europie Środkowo-Wschodniej dzięki głosom czytelników, którzy w specjalnej ankiecie głosowali m.in. na przewoźników spełniających ich zdaniem najwyższe standardy obsługi pasażerów. Pierwszą nagrodę tego magazynu PLL LOT otrzymały w 1998 roku.Nagroda od brytyjskiej edycji pisma „Business Traveller” dołącza do bogatej już kolekcji wyróżnień przyznawanych LOT-owi. W minionych latach podróżni, a zarazem czytelnicy czasopism turystycznych również wysoko oceniali oraz nagradzali wysoki poziom usług 
i produktu polskiego przewoźnika. Wcześniej firmie przyznano m.in. nagrody magazynu „Global Traveler”, amerykańskiej edycji „Business Traveller” czy Reader’s Digest.
 
- Cieszę się, że nasi pasażerowie dostrzegają i doceniają zmiany zachodzące w LOT. W ciągu ostatnich miesięcy wypracowaliśmy wysokiej klasy standard obsługi pasażerów nie tylko na pokładach naszych samolotów, ale także na lotnisku Chopina w Warszawie, który jest naszym hub’em. Wprowadziliśmy wiele rozwiązań, aby nasi pasażerowie mieli jak najbardziej komfortową podróż  – powiedział Marcin Piróg, prezes zarządu PLL LOT S.A. 

- Krótsze transfery, zwiększająca się liczba self check-inów, coraz więcej samolotów korzystających z „rękawów” na lotnisku, skrócony czas oczekiwania na odbiór bagażu czy wskaźniki punktualności 
i regularności rejsów samolotów LOT-u stale utrzymujące się na najwyższym poziomie to najlepsze dowody na wysoką jakoś naszych usług.

Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_9adf8 2012-09-20 20:38   
gosc_9adf8 - Profil gosc_9adf8
skoro najlepszy to najlepszy czas aby sprzedać , a nie kurczowo się trzymać państwowych posadek . Rynek co roku weryfikuje i wychodzi ,że LOT wyprzedaje nasz majątek coraz szybciej i zaraz nie będzie miał na raty za wypożyczenie Dreamlinerów
gosc_be6f0 2012-09-20 08:01   
gosc_be6f0 - Profil gosc_be6f0
calkowicie sie zgadzam z panem Pirogiem - LOT oferuje coraz lepsze uslugi i swietne samoloty na trasie Helsinki-Warszawa-Poznan :) ....aha no i bardzo dobre jedzienie
gosc_1e8f8 2012-09-19 20:17   
gosc_1e8f8 - Profil gosc_1e8f8
Wawa za droga jak na polskie warunki - porty regionalne przechwycą co najmniej 10% w tym roku od W - to nieuniknione
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama