×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Salzburg zamiast Innsbrucka
Eurolot ogłosił uruchomienie połączeń z Warszawy oraz Gdańska do Salzburga. Trasy te zastąpią wcześniej ogłoszone, a następnie skasowane rejsy z gdańskiego oraz warszawskiego lotniska do Innsbrucka.

Loty z Gdańska oraz Warszawy do Salzburga wystartują 1 grudnia 2012 roku. W każdą sobotę samoloty w barwach Eurolotu będą startować z lotniska Chopina o godzinie 11:35. Z austriackiego portu lotniczego maszyna odleci o 14:20 do Gdańska. Z gdańskiego lotniska do Salzburga wylot zaplanowano na 17:30. Do Warszawy samolot wystartauje z Salzburga o 20:10. Rejsy do Austrii mają potrwać niecałe dwie godziny.
Połączenia z Gdańska oraz Warszawy do Salzburga będą obsługiwane samolotemi Q400 NextGen.

Na początku września Eurolot ogłosił uruchomienie nowych połączeń w sezonie zimowym z Gdańska oraz Warszawy do Innsbrucka. Bilety na nowych trasach znalazły się już w sprzedaży, kilka dni później zostały jednak usunięte z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Eurolot poinformował nas o otrzymaniu lepszej oferty współpracy od innego austriackiego portu lotniczego - zgodnie z naszymi przewidywaniami przewoźnik ogłosił uruchomienie połączeń z Salzburga.

Anna Żuchlińskagość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie